Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sting slaví 69: S manželkou provozuje tantru a jeho lesbická dcera Coco vypadá jako chlap

Sting slaví 69: S manželkou provozuje tantru a jeho lesbická dcera Coco vypadá jako chlap
Zdroj: Se svolením TV ARTE
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY
Britský zpěvák Sting slaví dnes už 69 let. Své narozeniny ale nebude slavit sám. Společnost by mu mohlo dělat některé z jeho šesti dětí, ale především jeho manželka, se kterou to táhne už déle než třicet let. Sting se navíc netají tím, že ke spokojenosti jejich vztahu jim pomáhá i tantra.

Britský zpěvák Sting byl kdysi členem velmi oblíbené kapely The Police. Ta se ale rozpadla po nevydařeném šestém studiovém albu, a tak se Sting, stejně jako jeho další kolegové, vydal na sólovou dráhu.

Stingova nejúspěšnější písnička

A udělal dobře, nazpíval totiž řadu slavných písniček a jeho hit Every Breath You Take získal ocenění za nejlepší píseň roku. V roce 2019 se tento song dokonce stal nejhranější skladbou v historii rádia. Sting se během své kariéry stal také nejlepším britským umělcem, získal Zlatý glóbus, sedmnáct cen Grammy i čtyři nominace na Oscara. A před dvaceti lety se dočkal i své hvězdy na hollywoodském chodníku slávy.

Ocenění se Stingovi dostalo taky od britské královny Alžběty II., nebo od amerického Bílého domu. Jeho pěvecký život je neskutečně bohatý a rozhodně nestrádá ani v tom osobním.

Sting se ženil v kanceláři

Gordon Matthew Thomas Sumner, jak zní Stingovo pravé jméno, je podruhé ženatý. Jeho první vyvolenou ženou se v roce 1976 stala herečka Frances Tomelty. O devět let později ale podali žádost o rozvod, ovšem krachující vztah za sebou zanechal dvě děti – syna Josepha a dceru Fuchsii Katherine.

Rodák z Newcastlu se ale brzy opět zamiloval - tentokrát oheň v jeho srdci zažehla Trudie Styler. Vzali se v srpnu roku 1992, nejprve v kanceláři, ale o dva dny později už v kostele. A společně mají i čtyři děti: Brigitte Michael, Jakea, Eliot Paulinu a Giacoma Lukea.

Sting se o všechny své děti vzorně stará, na rovinu ale řekl, že s dědictví po něm počítat nemají. Přestože patří mezi několik set nejbohatších lidí v Británii, tak si přeje, aby jeho děti byly nezávislé a samostatné. To však neznamená, že by jim v případu nouze nepomohl.

Stingova dcera

Jedna z jeho dcer, Elliot Summer, se dokonce vydala v tátových hudebních stopách. Svou pozornost zaměřuje na elektronickou hudbu a house, v čemž se jí docela daří. Je totiž zakladatelkou a zpěvačkou kapely I Blame Coco. Navíc koketuje i s herectvím, takže i tady napodobila svého otce, který si rovněž v několika filmech zahrál.

Coco, jak si jeho dcera přezdívá, se však nepovažuje za ženu, ani muže. Ve společnosti se ale objevuje po boku jiných žen a netají se tím, že má lesbickou orientaci. Její rodiče s tím však žádný problém nemají.

Ale ještě zpátky ke Stingovi. Zajímá vás, jak přišel ke své přezdívce? Bylo to už před lety, ještě v době, kdy hrával v jazzovém klubu, ve kterém vždy nosil černožlutý pruhovaný svetr. Jeho kolegové si z něho dělali legraci a začali mu říkat sting (v překladu žihadlo). To se ihned ujalo, a tak ho takto nyní oslovuje také jeho matka i šest Stingových dětí Mimochodem, Stingovi rodiče už bohužel před mnoha lety zemřeli, on ale nebyl na pohřbu ani jednoho z nich. nechtěl totiž aby se toho chytla média.

Známý zpěvák se přiznal také k tomu, že se svou ženou provozuje několikahodinové sexuální maratony, které společně mohou prožívat díky magickému tantrickému kouzlu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy