Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Stín, nebo nová image? Laďka Pudlík Něrgešová ukázala podpaží, které vyvolává otázky!

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
nový trend
Krásná moderátorka Laďka Něrgešová (42) před časem zažila velmi bolestivé období, když se rozvedla s manželem Jaroslavem Pleslem (44). Jenže slzy neotírala dlouho. Naopak se zvedla a v posledních týdnech se pyšní usměvavými snímky. Na jednom z nich ale ukázala podpaží, které vzbudilo řadu pochybností o tom, jestli moderátorka náhodou nezměnila nejen svůj život, ale i svou image.

V poslední době se mnohé ženy chlubí tím, že se neholí v podpaží a dělají z toho přednost, zkrátka neholit si podpaží je trendy... Oblíbená moderátorka ukázala fotografii, která mnohé zmátla. V jindy důkladně depilovaném podpaží se totiž objevil stín, který působí, jako by se Laďka přestala holit a nechává si v podpaží narůst s nadsázkou řečeno "plnovous".

"Z maskérny rovnou na Top star. Už za chvíli. Hezký večer," okomentovala svůj snímek Laďka, která zásadně změnila svou vizáž, když si před časem nechala zkrátit vlasy do střihu mikádo

Tmavá skvrna v podpaží, která vzbudila mnoho emocí, je sice nejspíš jen stínem a Laďka má ve skutečnosti vymazlené podpaží jako vždy, ale mohla by být inspirací do budoucnosti. Laďka s chlupatým podpažím by totiž rozhodně neztratila nic na svém půvabu, ale naopak by na pány, kteří preferují přírodní krásu, působila jako magnet. Bylo by moc fajn, kdyby právě třeba její image byla tím, co by jí pomohlo k nové lásce.

Související články

Další články