Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Štiky z pohledu Ornelly: Máma si myslí, že je střed zeměkoule a větší celebrita než Karel Gott! To je kámen úrazu

+ Dalších 22 fotografií
Již dnes se můžete těšit na první díl reality show Štiky, která ukáže život u Štikových a Koktových bez cenzury! Po natáčení je starší dcera Ornella s manželem Josefem Koktou na nože s mámou Monikou Štikovou. Jak celý konflikt vidí samotná Ornella?

Monika Štiková (45) už několik dnů plní bulvární weby tím, že manžel její starší dcery Ornelly (25), Josef Kokta (61), je násilník a má z něj strach. Také se atmosféra stupňuje hlavně kvůli tomu, že dnes startuje první díl jejich reality show Štiky! Co k tomu všemu prozradila Ornella?

"Zatím jsem neviděla, jak to vypadá sestříhané, ale je pravda, že hádky jsou tam tak výživné a vyhrocené, že tam to nebude ani možné nějak upravit. Celá kauza ohledně toho, že je můj manžel násilník, je směšná. Kvůli tomu, že moje máma nemohla najít klíče od baráku, mě napadla a chtěla mi vrazit jako malému harantovi, logicky že se mě Pepa zastal, ale pouze se postavil mezi nás, nikoho nenapadl, jak tvrdí máma," prozradila Ornella.

"Celý spor vznikl proto, že jsem po ní chtěla, aby se chovala normálně. Jenomže ona se chová stejně před kamerou a i v soukromí! Myslí si, že je nejlepší, nejmladší, nejkrásnější a nejhubenější celebrita v Česku! Připadá si zajímavější než Karel Gott, nedá se s ní vydržet, když se neumí chovat mimo kamery jako normální člověk!"

Na otázku, co si Ornella myslí o vyjádření matky Moniky Štikové na její adresu, že vlastně ona stvořila Ornellu a bez ní by byla nikdo, řekla: "K tomuto se nedá nic pořádného říct. Možná jen to, že je mi z takových výroků dospělé ženy a matky velmi smutno."

"Máma sama neví, co chce, s tátou nadále spolu bydlí. Baví se taky spolu úplně normálně a jen pár dnů zpět si dala na Facebook, že je s někým ve vztahu! Tohle mi nepřijde jako normální a dospělé chování."

A co vzkazuje čtenářům a divákům? "Rozhodně se máte na co těšit! Připravte si popcorn, hodně popcornu, bude to husté! Doufám, že dají hodně prostoru i Ivovi, partneru mé sestry Charlotty, jeho hlášky jsou legendární."

Související články

Další články