Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Štiky v podivném brlohu plném bordelu a vajglů: Tak žije smetánka z reality show?

Tohle na kdovíjaký luxus nevypadá.
+ Dalších 26 fotografií
Rodina Štikových si ráda potrpí na luxus, kterým se neustále chlubí. Jejich honosný dům, který připomíná movité kolotočáře, je toho jasným důkazem. Nejdůležitější osoba z klanu Štikových Monika (45) se ráda prezentuje jako dáma na úrovni. Drahé auto, vytuněný zevnějšek, umělé nehty a vlasy. Všechno musí být zkrátka tip ťop. Ovšem podle Instagramu zpěváka Sámera Issy Monika a Charlotte (22) nepohrdnou pořádným svinčíkem. Takhle si žije smetánka?

Klan rodiny Štiků si velmi zakládá na svém mediálním obraze, zejména tedy u Moniky Štikové to je téma číslo jedna. V reality show Štiky se máma klanu prezentuje jako dáma v letech, která však ještě ani zdaleka neztrácí šmrnc a klidně si může dovolit sbalit nějakého mladého zajíčka.

Monika také velmi ráda zdůrazňuje, že si téměř na vše, co diváci v televizi vidí, vydělala sama. Z domu prakticky neodchází nenalíčená a perfektně neupravená. Stejně tak je toho názoru, že je právě v nejlepších letech, a proto nemá čas být babičkou na plný úvazek.

Není také tajemstvím, že velkým kamarádem Moniky Štikové a Charlotte Štikové je zpěvák Sámer Issa (32). Před pár dny se ale na jeho Instagramu objevily dost podivné fotky z nějakého zaplivaného kamrlíku, který se ani zdaleka nepodobá luxusnímu hnízdečku, ve kterém Monika se svou rodinou bydlí.

Starý gauč a stůl s neskutečným nepořádkem, kterému vévodí odporný popelník plný vajglů a neskutečného nepořádku. Opravdu má hvězda Monika zapotřebí ukazovat se v takovém zaneřáděném bytě? To asi její mediální obraz příliš nezlepší, ne?

Mohlo by vás zajímat

Další články