Klan rodiny Štiků si velmi zakládá na svém mediálním obraze, zejména tedy u Moniky Štikové to je téma číslo jedna. V reality show Štiky se máma klanu prezentuje jako dáma v letech, která však ještě ani zdaleka neztrácí šmrnc a klidně si může dovolit sbalit nějakého mladého zajíčka.

Monika také velmi ráda zdůrazňuje, že si téměř na vše, co diváci v televizi vidí, vydělala sama. Z domu prakticky neodchází nenalíčená a perfektně neupravená. Stejně tak je toho názoru, že je právě v nejlepších letech, a proto nemá čas být babičkou na plný úvazek.

Není také tajemstvím, že velkým kamarádem Moniky Štikové a Charlotte Štikové je zpěvák Sámer Issa (32). Před pár dny se ale na jeho Instagramu objevily dost podivné fotky z nějakého zaplivaného kamrlíku, který se ani zdaleka nepodobá luxusnímu hnízdečku, ve kterém Monika se svou rodinou bydlí.

Starý gauč a stůl s neskutečným nepořádkem, kterému vévodí odporný popelník plný vajglů a neskutečného nepořádku. Opravdu má hvězda Monika zapotřebí ukazovat se v takovém zaneřáděném bytě? To asi její mediální obraz příliš nezlepší, ne?