Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Štiky v akci: Monika se hádá s dcerami, která z nich ji má šťavnatější! VIDEO

+ Dalších 97 fotografií
Štiky se neshledaly s příliš velkým ohlasem. Diváky nebaví koukat na rozhádanou rodinu, která po sobě v jednom kuse řve, nebo se dokonce pere. Raději investují svůj drahocenný čas do něčeho mnohem inteligentnějšího. Nicméně tohle video je snad úplné dno. Monika Štiková (45) v něm popisuje, jak se pozná stará vagina od mladé.

Reality show Štiky diváky příliš nezaujala. Většina se shoduje na tom, že je to právě kvůli tomu, že už v minulém díle jste věděli, o čem bude ten další. Štikovi se snaží za každou cenu šokovat a to se lidem přestává líbit.

V každém z dílů se alespoň pětkrát pohádají a jednou došlo i na lehkou bitku. Hlavou celé rodiny je tvrdohlavá Monika Štiková (45), která je známá tím, že nemá absolutně žádné zábrany. Například minule se nestyděla promluvit o takovém tématu, jako je vagina.

Před celou rodinou horlivě řešila, jak se pozná mladá vagina od té staré. „Když jdeš na gynekologii, tak existuje výraz stará vagina,“ začne se svým výkladem Monika. Někteří členové rodiny zavracejí oči a druzí se trapně smějí.

„Máš třeba šedesát let a máš mladou vaginu. Kdežto může ti být třicet čtyři a máš ji starou,“ nechce se vzdát svého tématu matka pluku. Samozřejmě, že Monika pronese i závěrečnou řeč. „My v naší rodině ji máme všichni mladou.“

Související články

Další články