Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Štiky před rozvodem! Monice ve vztahu bránit nebudu. Také už někoho mám, přiznal Michal Štika

+ Dalších 44 fotografií
Největší hvězdou reality show Štiky je stará Štiková. Také manžel Moniky Štikové ale hraje velkou roli. Michal Štika je chlapem, na kterém se dá dřevo štípat. Je to ale pravda? Co nám řekl při rozhovoru?

Michal Štika dorazil do redakce eXtra.cz ve výborné náladě. Přiznal, že oblečení si vybírá sám nebo mu radí Monika (45). Ta dala žádost o rozvod, líbí se jí mladí kluci. Michal Štika se s tím už smířil. V redakci eXtra.cz přiznal, že nebude dělat problémy, že už také někoho má.

"Já si myslím, že rozvod by měl proběhnout v klidu. Aby se nenervovala Monika ani já," vyprávěl Michal Štika. Vadí mu, když se jeho dcera Ornella (25) hádá se svou mámou.

"Pro Ornellu je to těžká situace. Celá rodina jsme spolu hodně prožili. Mrzí je, že se něco rozpadá. Že už to nefunguje jako dřív. Ornella se mě zastává, protože se jí nelíbí životní styl mámy," uvedl Michal.

Řeč přišla také na to, jaký vztah má Michal Štika k Josefu Koktovi (61) a jak celé rodinné drama snáší Charlotte Štiková Podívejte se na celý rozhovor.

Související články

Další články