Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Štiky pod lupou: Pepa mě tahal do trojky. Řekla jsem mu, že je čuně, přiznala Ornella

Josef Kokta a Ornella Koktová mají různé záliby.
+ Dalších 97 fotografií
Reality show Štiky na TV Prima boří hranice. Rodina Štikových i rodina Koktových nám ještě připraví pořádnou dávku emocí i bizarností. Ornella Koktová (25) často mluví o prvním sexu s Josefem Koktou (61). Jednou jí prý tahal i do trojky.

Pokud jste nestihli první díl reality show Štiky, udělali jste zřejmě osudovou chybu! Od pondělní premiéry se diváci nemůžou dohodnout, zdali to bylo vtipné a podle očekávání, nebo totální propadák a nuda.

O pořádnou show se stará hlavně Monika Štiková (45) a její dcera Ornella (25). Ta se nebojí popisovat ani sexuální scény a dovádění s manželem Pepou. Už víme, že Josef Kokta (61) je zkušený lízač, který mladičkou Ornellu dovedl do sedmého nebe – psali jsme tady.

Ale zadlužený podnikatel umí být také pořádný kaňour. Ornelle totiž navrhnul, aby si dala trojku s ním a s Ornellinou kámoškou. Co mu na to řekla? Prý se zlobila. „Řekla jsem mu, že je hnusný prase,“ šokovala Ornella při rozhovoru s Thomasem Kruchinou pro 50 ODSTÍNŮ. Přitom si myslíme, že trojka není žádná zvrácenost. Jen to chce, aby nikdo netahal za kratší konec, protože pak je z toho mrzení.

Tak uvidíme, zda v show Štiky dojde také na nahotu a postelové hrátky. Bez pořádné kopulace by to byla hodně nudná zábava.

Mohlo by vás zajímat

Další články