Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Štiková usvědčena ze lži! Z Kokty udělala nejhoršího otce světa, ale strašně se ZESMĚŠNILA

Josef Kokta a Monika Štiková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Možná ještě větší tyátr než v reality show Štiky předvedla Monika Štiková (45) v přímém přenosu jednoho webu! Došlo na velmi ostrou výměnu názorů s její dcerou Ornellou (25) a matka kontroverzní rodiny si bohužel ještě zhoršila svou vizitku. Provedla však i něco, co se nakonec silně obrátilo proti ní!

Monika (45) znovu dokázala, že není ochotna nechat nikoho domluvit a že si myslí, že nikdo jiný nemá právo na svůj názor. Dceři neurvale skákala do řeči a mluvila tak, až muselo být i těm, kteří se kauzou doteď jen bavili, vlastně strašně smutno.

Štiková jako by pochopila, že přes svá očekávání z reality show vychází nejhůř, a tak se rozhodla vylepšit si reputaci tím, že svého zeťáka Josefa Koktu osočila z těžko uvěřitelné věci.

„Na své narozeninové oslavě Pepa (61) třískl Quentina tak, že ho srazil na zem a řval na něj: ‚Ty kr*ple, půjdeš do diagnosťáku!‘ A říkám pravdu!“ tvrdila bez uzardění na blesk.cz.

To by samo o sobě bylo skoro na zbavení rodičovských práv a všichni by asi Josefa začali nenávidět. Jenže nic takového se patrně vůbec nestalo.

Monika Štiková se sice v přímém přenosu dožadovala telefonu, aby mohla zavolat manželovi Michalovi, který měl být svědkem a po události se měl zhroutit. Asi byla zvyklá, že doteď vše poslušně odkýval. Jenže se přepočítala.

Redakce eXtra.cz se s Michalem Štikou spojila a ten neskrýval úžas a znechucení. „Cože? Ta se snad zbláznila! Jak na něco takového přišla? Tohle snad může vyslovit opravdu jen blázen. Fakt je to hnus,“ odmítl jí pomáhat ve špinění zeťáka.

Matka rodu, která ze studia naštvaně předčasně utekla (předtím mnohokrát mluvila jako dlaždič a párkrát vyhrožovala, že přeskočí stůl a dceři dá co proto), by si asi měla příště dát pozor, za koho se schovává, aby nezažila další trapas!

Související články

Další články