Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Štiková ukázala zajíčka Petra a začaly se dít věci: Překvapivá reakce jejích nejbližších!

A zase v bazénu…
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Monika Štiková (46) se pochlubila fotkami se svým mladičkým přítelem Petrem (21) a je z toho haló! Co na to lidé z její rodiny, která je kvůli matce rodu pořádně znesvářená?

První společné fotky vyvolaly velký zájem, a to přesto, že z eXtra.cz už kolouška Štikové čtenáři znají řadu měsíců. Některé ženy Monice fandí, protože když podle nich mohou mít mladé okrasy šedivějící pánové, není důvod, aby si mladé maso upíraly ženy.

To dcera Charlotte Štiková, která potenciálního otčíma nesnáší, se snímku vysmála.

„Já ji neviděla. Máma si mě bloknula na starém i novém Facebooku. Ale ani tu fotku vidět nemusím a vím, že to bude strašnej pohled,“ napsala nám nejprve. Pak si na eXtra.cz fotku zamilovaného párečku, na němž Petr s čerstvě vyrašenými fousky vypadá pomalu jako sňatkový podvodník, přece jenom prohlédla.

„Co když sňatkový podvodník je, kdo ví? Ty zoubky rozjetý jak u desetiletého kluka jsou bomba,“ přidala Charlotte se smajlíky.

Michal Štika, manžel Moniky, který měl nedávno s mládencem potyčku, pěje jen slova chvály. „Viděl jsem to, přítelkyně Bára mi to posílala. Co vám mám říct: Jsou krásný. Moc jim to přeju, ať jsou šťastný. Protože když s ním Monika bude spokojená, nebude mít čas a důvod řešit mě s Bárou a budeme mít dál pokoj. A ten teď od ní fakt máme. Pro mě je momentálně nejpodstatnější, abychom se rychle rozvedli, a dál mě to nezajímá,“ prohlásil.

To Ornella Koktová (25) nebrala telefon, ale už dříve uvedla, že by se raději k matince a její (dost nestydlivé) lásce nerada nějak vyjadřovala. „Mám svého Pepu a Quentina a koně, tyhle mediální věci kolem naší rodiny mě fakt nezajímají,“ tvrdila dříve.

Související články

Další články