Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Štikova milenka mezi dvěma muži: S kým to Bára táhne? Naletěl Michal Štika zlatokopce?

+ Dalších 14 fotografií
Michal Štika (48) sbalil nádhernou ženu z Plzně. Zdravotní sestřička Bára (34) je opravdu pěkná ženská. Jenže do redakce eXtra.cz dorazily informace, že Bára to táhne s dalším chlapíkem. Má snad dva borce? Bára nám vše vysvětlila.

Michal Štika zažívá zajímavé léto. Plánuje rozvod s Monikou Štikovou (46) a zároveň randí se žhavou Bárou, která pracuje v Plzni jako zdravotní sestřička. Michal je spokojený a redaktorům eXtra.cz několikrát přiznal, že si náramně užívá v posteli. Bára je prostě divoká žena, která ví, jak muže zaujmout.

Jenže do redakce došly i nehezké dopisy. Bára prý má ještě jednoho muže, se kterým to táhne. A skutečně jsme na facebookovém profilu našli snímky, na kterých je s panem Davidem. A pan David nevypadá, že by se chtěl krásné Báry vzdát.

Táhne to svůdná Bára s Davidem i starým Štikou? Není možné, že Michala Štiku jen využívá pro své zviditelnění

Báře jsme zavolali a zeptali se jí, jak to tedy je. V redakci panovalo přesvědčení, že obšťastňuje dva muže, protože je nějak dokáže stíhat.

"Opravdu to netáhnu se dvěma chlapy najednou. Jsem s Michalem a je mi s ním dobře. S Davidem jsem byla, ale skončilo to. On už nyní také někoho má a pro mě je to minulost," uvedla Bára s tím, že jeden prima chlap jí k životu rozhodně stačí.

Související články

Další články