Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Štiková chce rychle prchnout z manželství: Manžel kupí dluhy a dělá špatné věci!

Zdroj: eXtra.cz, reprofoto FTV Prima
+ Dalších 36 fotografií
ROZVOD ŠTIK
Jak jsme již informovali, Moniku Štikovou (46) málem chytil psotník z toho, že její stále ještě manžel Michal (48) prohlásil, jak se těší, až bude rozvedený. Obvinila ho z různých věcí. Třeba i z toho, že není šťastný ve vztahu a že podniká jen pro ostudu a bude mít velké problémy!

Monika byla vážně rozčílená, když mluvila s redaktorem eXtra.cz. O Michalovi po jeho prohlášení pro nás řekla, že se odmítá dostavit k právníkům, aby podepsal papíry k rozvodu, který musí chuděra platit ona sama. Nebo že jen kupil dluhy a z domu si nic jiného než zubní kartáček ani odnést nemohl, když všechno pořídila ona, dáma z vyšších kruhů

Pak se ale obula i do byznysů Michala Štiky.

„Brzy se dozvíte, jak je to s panem Štikou a jeho podnikáním. Stačí zavolat na magistrát. Nebudu se do toho plést. Už je na něj ale naštvaných víc lidí za to, jak podniká, takže se to dostalo už i ke mně, která žije v Německu. V příštích čtrnácti dnech, maximálně měsíci, se možná dozvíme, jak pan Štika byl v manželství strašně hodný, nebo jestli jsem měla moncly, nebo jak je to s jeho podnikáním. Už chci být rozvedená, protože na jeho straně se kupí další a další špatné věci,“ pronesla pro náš web Monika Štiková (46).

Problém ve vztahu?

A pustila se i do lásky Michala ke krásné Barbaře Johanně

„Pan Štika mi dokonce píše na Vánoce celý zhroucený někde v koutě. Psát někomu na Štědrý den, to asi tak moc šťastný ve vztahu není a moc se rozvést nechce. To já jsem ve svém vztahu opravdu šťastná. Takové ty výkřiky, jak je happy asi nebudou moc pravda. Nostalgicky mi napsal: ‚Po 26 letech Vánoce trochu jinak,‘ s usměváčky dolů (smutný smajlík – pozn. red.). To ne!“ dodala Štiková.

Co na její různá obvinění říká Michal Brzy se budete hodně divit!

Související články

Další články