Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Štiková (47) jásá: Její Petr (22) podepsal novou smlouvu a Monika má vystaráno

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
hokejka
Někdejší šéfka klanu Štikových si v posledních letech zvykla vydělávat si na živobytí sama. Monika (47) pracuje i v Německu, kam pláchla za svým kolouškem Petrem (22). Ten hraje hokej a nedávno podepsal novou smlouvu. Z radosti dvojnásobné maminy se dá vyčíst, že nejspíš bude nosit domů víc peněz a Monice se uleví!

Monika Štiková (47) se uhnízdila v Německu u kolouška Petra Biniase (22) a jen tak něco ji nepřinutí vrátit se zpátky. Zvlášť teď, když její o pětadvacet let mladší miláček podepsal novou smlouvu s hokejovým klubem.

Binias patří k nejlepším hráčům klubu TAG Salzgitter Icefighters a hrát za ně bude další tři roky. Během těch také nejspíš bude nosit domů víc peněz a Monika je pochopitelně šťastná. „Můj miláček,“ rozplývala se na Instagramu, když se velkou novinou chlubila fanouškům.

„Petr začínal jako útočník a pak se stal obráncem. Ve hře má vynikající přehled a při přesilovkách jenom září. Ty patří k jeho silným stránkám a může se stát jedním z nejlepších hráčů ligy. Na další tři roky s Petrem se moc těším,“ nechal se slyšet trenér a ředitel klubu Radek Vít.

Štiková už v minulosti eXtra.cz přiznala, že v Německu pracuje jako chůva i řidička. Stará se o děti hokejistů a pak je rozváží domů. Spekulovalo se i o částce, na kterou si přijde. Monika si ale konkrétní sumu nechala pro sebe.

„Není pravda, že bych to dělala za 80 tisíc. Zadarmo to nedělám, mám za to dost, ale tohle je kravina,“ řekla nám. „Kdybych brala 300 tisíc a Petr taky 300 tisíc, každýmu je do toho jedině prd,“ dodala rázně Štiková, kterou po Petrově podpisu smlouvy zřejmě čeká ještě pohádkovější ži­vot.

Související články

Další články