Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Štika na pekáči! Proč Ornella ukázala nahou mámu Moniku (45) celému Česku?

Proč Ornella ukázala nahou mámu celému Česku?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 111 fotografií
Ornella Koktová (26) a její máma Monika Štiková (45) jsou na kordy. K nebývalému kroku se nyní odhodlala Ornella. Na Instagramu ukázala mámu tak, jak jí příroda a roky stvořily. Monika zuří. A co k tomu říká Ornella?

Tak to je pořádný fičák. V pondělí večer Ornella Koktová zveřejnila na svém Instagramu fotky nahé matky. Monika Štiková (45) se rozhodla nafotit erotiku pro deník Blesk. Ornella pak šla a zveřejnila fotky ze zákulisí. Prý jí je líto, co se z její maminky stalo. Co nám Ornella ke svému nápadu řekla?

"Máma mi už psala smsky. Tak jsem to raději stáhla, nechci, aby to opět vyznělo jako nějaký boj. Byl to nával emocí a tak jsem se prostě o to podělila. Mně je to celé líto. Já ty fotky s předstihem neviděla. A celé to bohužel vypadá, jako že máma se mnou soutěží. Že prý i když jsem mladší, tak postrádám šmrnc a tak dále. Můj nápad to nebyl. Máma si ten formát vymyslela sama, že se bude fotit úplně nahá. Já sama se sebou problém nemám, moje fotka se mi líbí. Ale mám problém, když vidím svou mámu takhle pózovat. Prostě takhle svou mámu nikdo vidět přece nechce. V tom smutku jsem si vzpomněla, jak byla prima, když jsme byly se sestrou malý. Jak měla úroveň a pořád nám vštěpovala do hlavy, ať jsme slušný holky. Teď mi naopak říká, že jsem děsně konzervativní a nudná…Jen proto, že se straním estrádám. Popadl mě takový záchvat prázdnoty…Ale nakonec jsem to pro dobro všech zase smazala,“ uvedla Ornella pro eXtra.cz.

Deník Blesk přinesl upravené fotky. Ornella Koktová pak svou maminku ukázala bez retuše. Jak se vám líbí její tělo? Která Štika podle vás nahý souboj vyhrála?

Související články

Další články