Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Stihne se vyhlášení České Miss 2017 v roce 2017? Ředitelka Eva Čerešňáková se snaží maskovat stres

Česká Miss je skoro na odpis…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 21 fotografií
Česká Miss stále řeší co sama se sebou. Noví majitelé nejsou v podstatě schopni říct cokoliv konkrétního ohledně velkého finále. Jak to tedy bude?

Dříve jedna z nejoblíbenějších soutěží Česká Miss se už dlouhý čas potýká s obřími problémy. Nejdříve odešla velká část lidí z takzvaného guru týmu (Simona Krainová (44), Filip Vaněk, Nikol Švantnerová, Benedikt Renč… a další). Zajímavý je fakt, že i přes jejich odchod je Česká Miss stále na svých webových stránkách má jako aktuální tváře soutěže. Po nějakém tom čase se k odchodu dokonce připojila i část finalistek. Zoufalejší pozici ještě nikdy Česká Miss neměla.

Dlouho slibované finále letošního ročníku soutěže krásy Česká Miss noví majitelé Eva Čerešňáková a Martin Ditmar stále plánují a věří, že se vše povede tak, jak má. A to i přes to, že se jakožto nové vedení nedohodli s jedinou z televizí. A tak proto vymysleli, že “velké” finále odvysílají alespoň jako live stream na internetu.

„Otevřeme vám dveře ke světu, kde si budete moci splnit své sny a stanou se z vás skutečné osobnosti. Stát se součástí nejprestižnější soutěže krásy byl mnoho let i můj sen, který se mi díky intenzivní práci sama na sobě splnil a dnes již mohu všechny získané zkušenosti uplatňovat a předávat dál…,” tak přesně takto Eva Čerešňáková dřív lákala mladé dívky do soutěže. Osud se však po čase otočil proti ní.

Původní termín finále byl stanoven na 10. května a měl se odehrát v obří O2 aréně. Po nepodepsání smlouvy s FTV Prima z toho rychle sešlo, a tak se vymyslel plán nový. Odvysílání finále na internetu, a to letos v září na doposud neznámém místě

Související články

Další články