Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Štíhlounká maminka Petra Svoboda (38): Nejvíc jsem zhubla díky kojení

Zdroj: Se souhlasem Petry Svobody
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Moderátorka TV Nova Petra Svoboda v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak je někdy náročné být matkou, která má kariéru. Petra vychovává s manželem Ondřejem Křivkou dvě děti, syna Eduarda a dceru Ráchel z předchozího vztahu.

Do společnosti jsem nechodila, říká Petra Svoboda

Vyrazila jste na finále Elite Model Look, jak často se vám podaří dostat se do společnosti? Přece jen máte dvě malé děti.

Ano, byl to skvělý večer a vítězky i vítězové jsou opravdu na světové úrovni. Poslední dva roky byl syn ještě maličký a i kvůli covidu jsem tedy do společnosti nechodila prakticky vůbec. Poslední měsíce je to o něco lepší, pomalu se rozjíždějí společenské akce, takže jednou dvakrát za měsíc do společnosti ráda vyrazím.

Co jste oblékla za šaty?

O šaty se mi postaral stylista Honza Pokorný. Známe se léta, je to můj blízký kamarád, takže mě dobře zná a ví, co mi bude slušet.

Kdo se staral o make-up?

Nalíčila mě vizážistka Veronika Boho.

Manžel po vašem boku nestál...

Na akci jsme byli právě s mým stylistou, vlastně jsem byla tentokrát doprovod já. Móda nás oba samozřejmě zajímá, takže manžel pohlídal děti.

Být máma s kariérou je někdy náročné, říká moderátorka

Stále moderujete. Jak zvládáte skloubit práci a mateřství?

Pro mě je stále důležité mít vedle mateřství i svou kariéru. Rodina je pro mě priorita, ale moderování mě pořád moc baví. Jsem tedy ráda, že se mi daří oboje skloubit. Musím ale přiznat, že někdy je to samozřejmě náročné a jsem unavená. Hlavně když jsou děti nemocné, rostou jim zoubky a tak dále.

Vypadáte skvěle. Jak si i po dětech a s náročnou prací udržujete figuru?

Přiznám se, že od doby, kdy se narodil syn, na pravidelné cvičení moc energie nebylo. A držet diety bohužel neumím. Nejvíc jsem zhubla díky kojení.

Související články

Další články