Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Štíhlá Adele si nepotrpí na pozlátko: Ukázala se v teplácích a po pěti drincích

Štíhlá Adele si nepotrpí na pozlátko: Ukázala se v teplácích a po pěti drincích
Zdroj: archiv Adele
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Zpěvačka Adele (32) v poslední době nenahrává žádné nové písně, a tak více než svou tvorbou poutá pozornost proměnou z baculky ve štíhlou ženu. Svou vydřenou postavu zatím ukazovala především na fotkách, na nichž pózuje ve společenských šatech, nyní ale fanouškům dala nahlédnout do soukromí a ukázala, jak vypadá v domácím úboru, nenalíčená a po pěti drincích.

Adele nepatřila vždy mezi známé osobnosti, které by nechávaly fanouškům nahlédnout do soukromí. Když se její kariéra rozjela, objevovala se ve společnosti výhradně nalíčená a společensky oblečená. S úbytkem váhy jí ale stouplo sebevědomí, a tak se nyní nebojí ukázat ani v teplácích.

Na své nejnovější fotce Adele pózuje ve dřepu u televize a ochlazuje se ručním větrákem. Vlasy má rozpuštěné, místo sexy výrazu jen špulí pusu a na sobě má tepláky a volné tričko. Jeden takový snímek jí stačil, aby dokázala, že vypadá skvěle i bez drahých šatů a líčení.

Adele nyní kariéru odsouvá stranou a soustřeďuje se především na sebe a svého syna. Toho má doma vystaveného na fotkách v poličce a jelikož hodně dbá na jeho soukromí, zakryla tyto fotky emotikony srdíček.

Adele a návrat na výsluní

Ještě než se ukázala v domácím úboru, zveřejnila Adele fotku v šatech a u mikrofonu. Fanoušci se okamžitě ptali, zda to znamená návrat ke zpěvu a nové album. Štíhlá zpěvačka se nezdráhala tajemně odpovědět. „Samozřejmě že ne. Koronavirus není pryč, jsem v karanténě. Noste roušku a buďte trpěliví,“ napsala a naznačila tak, že jakmile bude po pandemii, mohou fanoušci doufat, že ji znovu uvidí na pódiích.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy