Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Stiflerova máma by už dnes nikoho nerozpálila: Herečka se kvůli tloušťce nevešla do auta

Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
To snad ne!
Táhne jí na šedesát, jejímu obličeji dala zabrat série plastických operací a začala i přibírat na váze. Herečka Jennifer Coolidge (57) už dávno není tou žhavou Stiflerovou mámou, jak si ji všichni pamatujeme. Nedávno si uřízla pořádnou ostudu, když se snažila nasoukat do auta. Zasekla se mezi sedačkami!

Od prvního dílu legendární komedie Prci, prci, prcičky letos uplyne už 20 let, a přestože na Stiflerově mámě se čas dlouho nepodepisoval, teď si začal vybírat svou daň. Její představitelka Jennifer Coolidge (57) ještě před rokem vypadala skoro stejně, zčistajasna se však změnila k nepoznání.

Téměř šedesátileté herečce, jejíž vyzývavá vizáž dala vzniknout pojmu MILFka, příliš nepomohly ani plastické operace. Už na první pohled nikdo nepřehlédne, že si do obličeje nechala řezat nejednou. Co ale fanoušci nedokáží přejít mávnutím ruky, jsou kila navíc, které Coolidge v poslední době dělají nárazník takřka na všech tělesných partiích.

Když se nedávno nemohla kvůli váze nasoukat do auta, zbystřili i ti, kteří si herečky běžně nevšímají. Coolidge na sobě navíc měla lesklý kabát, který vypadal spíš jako pláštěnka, a ten její postavě rovněž dvakrát nepřidal.

Na druhou stranu si už ve svém věku nějaký ten špíček dovolit může. Jennifer se pravděpodobně nechala inspirovat životním krédem Haliny Pawlowské (64), podle níž je nejlepší sport kafe a dort. Nikdo nečeká, že bude Coolidge na prahu šedesátky potit krev ve fitku, ale s těmi dortíky by to také neměla přehánět. Špíčky jsou v pohodě, špeky už méně.

Související články

Další články