Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Štíbrová perlí na sociálních sítích: Úskalí rodinné dovolené a Nikol v plavkách! FOTO UVNITŘ

Jaké to bylo?
Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Herečka a členka seskupení 3v1 Nikol Štíbrová (31) se poprvé od porodu nejen "vystavila" v plavkách na sociální sítě, ale také vyrazila na vůbec první rodinnou dovolenou se svým partnerem Martinem a synem Mathiasem. Jak to dopadlo?

Nikol Štíbrová je členkou známého seskupení 3v1, a tak je jasné, že jí humor není cizí. Je to už osm měsíců, co se stala poprvé matkou, a i když si někteří mysleli, že ji vtípky přejdou, je tomu přesně naopak.

Utahuje si i nadále sama ze sebe, z celebrit, youtuberek, blogerek, ale také z mateřských povinností, které jsou u ní momentálně číslo jedna. Dokonce se rozhodla se svým přítelem Martinem pro rodinnou dovolenou ve třech.

„Dobře, takže jsem zhruba v polovině a jedna věc začíná bejt víc než jasná. Tahle dovolená se bude od těch dosavadních poněkud lišit. Třeba v tom, že já nikam nepojedu, pač si doprčic nebudu mít kam dát ani kartáček na zuby,“ napsala Nikol k fotografii kufrů malého Mathiase.

Nikol se nebojí ničeho, a tak uveřejnila svoji formu po osmi měsících od porodu a dodala: „8 měsíců po porodu, a jak vidíte, v klidu sem hodim fotku v plavkách. A je mi jedno, co si o tom kdo bude myslet! Dřív bych tohle prostě neudělala, ale člověk se musí naučit milovat svoje staronové tělo! Přijmout se jako ŽENU. Jako MATKU. Holky, komplexy stranou! Mějte se rády takové, jaké jste!“

Fotografie mluví za vše:

Související články

Další články