Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Štíbrová leží Doležalové v žaludku: Marie vytasila vzkaz o opovržení, děsu a lezení z ulity

Štíbrová leží Doležalové v žaludku: Marie vytasila vzkaz o opovržení, děsu a lezení z ulity
Zdroj: Profimedia, Se souhlasem Marie Doležalové
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Insta fight

Herečka Marie Doležalová (34) se za své kontroverzní komentáře, které se dotkly řady žen na sociálních sítích, ne a ne omluvit. V novém příspěvku popřála všem mír a gender. Na Mariiny výroky reagovala i Nikol Štíbrová (34), které se z hereččiných předsudků prý kroutí palce u nohou.

Omluvu od Marie Doležalové nečekejte

Namísto omluvy těm, které její kontroverzní příšpěvek urazil, se herečka Marie Doležalová (34) rozhodla bít za svůj názor zuby nehty. V jednom z předešlých příspěvků se nechala slyšet, že nikdy nechtěla patřit do skupin přehnané genderové korektnosti, kvót a určování toho, kolik procent rozhovoru s kým a o čem má obsahovat její život. Reagovala tak na nenávistné komentáře, kterými ji častovali fanoušci i známé tváře za její nedávné výroky na adresu žen a mužů. "Uf, z takových genderových předsudků se mi tedy kroutí palce u nohou," vzkázala Marii třeba herečka Nikol Štíbrová (34).

Ne všichni chlapi jsou polobozi

Nikol tak reagovala na Mariin komentář, ve kterém vyzdvihovala muže div ne na post polobohů. "Jsou lepší, než my, ženy, i když je hrozný si to přiznat," hlásala Marie a vesele sdílela i několik předsudků, ve kterých naházela všechny ženy i muže do jednoho pytle. Proti tomu se lidé včetně Nikol nebo herečky Hany Vágnerové (38) na Instagramu tvrdě ohradili.

"Ne všichni muži jsou jako tvůj Marek a ženy, co zažily chlapy, co třeba přišli domů ožralí a jednu jim natáhli, s tvrzením: Dnes vám ženy chci promluvit do duše, muži jsou lepší, než my ženy, nemůžou souhlasit," zpražila Marii Hana. Marie se ale za nos nechytla a za svůj názor se pere zuby nehty dál.


Marie přeje fanouškům mír, lásku a gender

"Napsala mi spousta moc zajímavých žen, o kterých jsem předtím nevěděla, že mě sledují. Děkuji vám všem! Tak jsem k tomu chtěla už jenom napsat, jak je to zajímavé. Když se projevíš, jak to doopravdy cítíš, vždycky se od tebe někteří odvrátí, ale najednou se jinak projeví jiní, co dosud mlčeli," posteskla si Marie a situovala se tak nepřímo do role nepochopené oběti.

"Když se promění to, co říkám, promění se i ostatní, respektive každý mou vlastní upřímností dostane šanci být taky upřímný, a aspoň se rychleji ví, jestli se spolu dál chceme bavit, nebo ne. Stojí to za to vylézt z ulity. Schytáte malilinko opovržení a strašně moc podpory od těch, co jsou s vámi na vlně," obhajovala se. Svůj příspěvek se rozhodla zakončit opravdu netradičně - další provokací.

"Peace, love a gender všem," popřála totiž na Instagramu a naznačila, že pro jednou nebyla za hodnou holku, a tak se protentokrát nedokázala zalíbit všem.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy