Má za sebou tři kritické měsíce, během kterých byla odříznuta od metadonu. V moči jí totiž našli pervitin. Pro dávku substituční látky si ale Katka Bradáčová opět dochází a tato jistota se zračí i v jejím obličeji. Za poslední dobu vypadá nejznámější česká narkomanka nejlépe, ve srovnání s fotkami z minulosti ale stále aktuální snímky nahánějí hrůzu.

Jak ukazuje archivní fotografie, Katku nejvíc semlelo posledních sedm let. Na snímku z roku 2011 totiž vypadá ještě vcelku normálně. Oproti jejímu dnešnímu vzezření se na něm dá s trochou nadsázky označit za holku na vdávání.

Fotku vystavila ve facebookové skupině, která mapuje Katčin osud, její údajná kamarádka Petra. Ta tvrdí, že zná hrdinku známého dokumentu Heleny Třeštíkové dlouhých 15 let. Za tu dobu si prý prošly mnohým, včetně vaření pervitinu u ní doma. „Tady jí to moc slušelo,“ připsala k fotce.

Ačkoliv se zřejmě začíná znovu stavět na nohy, stejně je na tom Katka bídně. Pořádné bydlení nemá, noci přečkává ve smradlavém kanále na pražské Invalidovně. Přitom je to právě byt, kterým si její maminka podmiňuje opětovné shledání Katky s malou dcerou.