Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Stěží uvěřitelná fotka heroinové Katky (41): K pádu na nejhlubší dno jí stačilo 7 let!

Dno je pro heroinovou Katku relativní pojem.
+ Dalších 26 fotografií
Do tvrdých drog stačila spadnout ještě před dvacátými narozeninami. "Heroinová dráha" nejznámější českou narkomanku Katku Bradáčovou (41) poznamenala natolik, že její původní rysy ve tváři jsou už těžko rozeznatelné. Přitom ještě před sedmi lety vypadala v rámci svých možností k světu!

Má za sebou tři kritické měsíce, během kterých byla odříznuta od metadonu. V moči jí totiž našli pervitin. Pro dávku substituční látky si ale Katka Bradáčová opět dochází a tato jistota se zračí i v jejím obličeji. Za poslední dobu vypadá nejznámější česká narkomanka nejlépe, ve srovnání s fotkami z minulosti ale stále aktuální snímky nahánějí hrůzu.

Jak ukazuje archivní fotografie, Katku nejvíc semlelo posledních sedm let. Na snímku z roku 2011 totiž vypadá ještě vcelku normálně. Oproti jejímu dnešnímu vzezření se na něm dá s trochou nadsázky označit za holku na vdávání.

Fotku vystavila ve facebookové skupině, která mapuje Katčin osud, její údajná kamarádka Petra. Ta tvrdí, že zná hrdinku známého dokumentu Heleny Třeštíkové dlouhých 15 let. Za tu dobu si prý prošly mnohým, včetně vaření pervitinu u ní doma. „Tady jí to moc slušelo,“ připsala k fotce.

Ačkoliv se zřejmě začíná znovu stavět na nohy, stejně je na tom Katka bídně. Pořádné bydlení nemá, noci přečkává ve smradlavém kanále na pražské Invalidovně. Přitom je to právě byt, kterým si její maminka podmiňuje opětovné shledání Katky s malou dcerou.

Mohlo by vás zajímat

Další články