Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Stevie Wonder slaví 70: Hudbou si vydělává od 12 let, kvůli koronaviru koncertuje z domova

Stevie Wonder slaví 70: Hudbou si vydělává od 12 let, kvůli koronaviru koncertuje z domova
Zdroj: ARTE France
+ Dalších 10 fotografií
narozeniny
Muzikant Stevie Wonder slaví své 70. narozeniny. Talentovaný hudebník je pro spoustu lidí po celém světě důkazem, že pokud máte talent a po něčem toužíte, nic vás nemůže zastavit, dokonce ani slepota. Za svůj život dokázal mnohé a od fanoušků se neodvrací ani během pandemie koronaviru. Koncertuje pro ně doma.

Amerika je aktuálně z celého světa zemí, kterou koronavirus zasáhl nejvíce. Stejně jako tomu donedávna bylo u nás, ani v Americe se nepořádají koncerty a lidé se navzájem nabádají k tomu, aby vycházeli ven jen ve skutečně nutných případech. Tím se řídí i slavný hudebník Stevie Wonder

O Steviem je známo, že se narodil nevidomý. Do vínku mu byl ale nadělen obrovský talent, který rozhodně nepromarnil. Bylo mu pouhých 12 let, když podepsal svou první smlouvu s nahrávací společností. Za více než 50 let své kariéry vydal přes 35 alb, které se po světě prodávaly v řádech stamilionů kusů.

Koronavirus

Stejně jako mnoho dalšíích hudebníků, ani Stevie Wonder nyní nemůže kvůli koronaviru vystupovat. Rozhodl se proto, že se zapojí do co největšího množství internetových koncertů a své fanoušky tak i během pandemie čas od času potěší svými písněmi. Ať už hraje na foukací harmoniku, klavír či zpívá, poslouchat ho rozhodně stojí za to.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy