Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Steven Tyler z Aerosmith znovu skončil v léčebně: Po třinácti letech abstinování!

Steven Tyler znovu upadl do závislosti.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Závislost

Frontman americké rockové kapely Aerosmith Steven Tyler (74) skončil v léčebně. Třináct let se mu úspěšně podařilo abstinovat, ovšem nakonec se po operaci nohy rozhodl znovu dobrovolně navštívit léčení. Skupina musela zrušit několik koncertů v Las Vegas.

Skupinu Aerosmith znají fanoušci po celém světě. V červenci měli vystoupit i v Česku, ale koncert byl zrušen. Důvodem je to, že frontman Steven Tyler musel nastoupit na léčení. Po operaci nohy totiž potřeboval léky na bolest a znovu upadl do závislosti, s níž se již v minulosti mnohokrát léčil.

Tyler třináct let abstinoval

Jak informoval web PageSix, Tyler se do léčebny přihlásil dobrovolně. Třináct let abstinoval, problémy se však zřejmě vrátily, proto jim hodlá čelit.

Skupina Aerosmith v čele s Joe Perrym, Tomem Hamiltone, Joey Kramerem a Bradem Whitfordem uvedla na oficiálních instagramových stránkách, že jejich koncerty znovu započnou od září. „Toto rozhodnutí umožní Tylerovi soustředit se místo toho na své blaho,“ dodala skupina.

Na léčení byl několikrát

V průběhu let se Tyler léčil ze závislosti již několikrát. V osmdesátých letech si sáhl na pomyslné dno, kdy zkolaboval a jeho kolegové mu řekli, že se má jít léčit. To ostatně udělal, ovšem o několik let později do závislosti spadl znovu.

Tentokrát se však jednalo o léky na bolest, které bral po operacích nohou. Do léčebny nastoupil znovu v roce 2009 a třináct let se mu podařilo být čistý.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy