Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Steve z Beverly Hills se modlil za kamaráda do poslední chvíle: Tohle mu vzkázal!

+ Dalších 62 fotografií
Smrt kamaráda
Dnes ráno zemřel v kruhu rodinném americký herec Luke Perry (†52) na následky mrtvice, která ho postihla minulou středu. Jak je vidět, jeho seriáloví kolegové z Beverly Hills na něho ani v těchto těžkých chvílích nezapomněli a stáli při něm. Další, kdo herce podpořil v jeho nelehkém boji, byl kolega Ian Ziering alias Steve.

Stejně jako seriálová Brenda, i Steve v podání Iana Zieringa zveřejnil na svém profilu na sociální sítí fotku s kamarádem Lukem Perrym. Ve chvíli, kdy se o jeho zdravotním problému dozvěděl, mu Ian vyjádřil svoji podporu společně s modlitbou za jeho uzdravení.

„Nemohu popsat slovy, jak jsem se dnes cítil, když jsem uslyšel tu šokující zprávu. Pomodleme se všichni za jeho brzké uzdravení,“ připsal seriálový Steve ke společné fotografii.

Dnešní smutná zpráva, která obletěla svět, už definitivně ukončila všechny naděje. Luke Perry zemřel v pondělí ráno v umělém spánku.

Mohlo by vás zajímat

Další články