Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Štěstí ve hře, neštěstí v lásce: Petra Kvitová získala bronz, ale na lásku stále ještě čeká!

Petra se dokázala oklepat a v souboji o bronz uspěla.
Zdroj: Profimedia.cz
V osobním životě jí to sice neklape, ale o to více se opět začíná dařit v tom sportovním. Kvitová je totiž olympijskou medailistkou. Dokonale hodila za hlavu včerejší nezdar a dnes zmařila sen o úspěchu v Riu americké favoritce Madison Keysové!

Rozešla se se svým snoubencem Radkem Meidlem a evidentně jí to prospělo. U Petry totiž platí, že čím více je nešťastná v lásce, tím více skvělá je na kurtu. Dnes to jednoznačně potvrdila, jelikož po včerejším nezdaru v semifinále našla vnitřní sílu a po výhře 7:5, 2:6 a 6:2 urvala v Riu de Janieru hodně cennou bronzovou medaili.

Rozhodující bylo určitě to, že se Kvitová nerozsypala po tom, co hladce ztratila prostřední set. V něm kupila chyby a soupeřka naopak hrála velmi dobře a agresivní hra jí vycházela. Petra si tak splnila svůj cíl z letošních olympijských her, protože sem přijela pro jakoukoliv medaili. Kvitová je tak čtvrtým českým sportovcem, kterému se na letošních LOH zadařilo získat cenný kov. Doufáme, že naše sbírka ještě neskončila a brzy ji někdo zase rozšíří!

Související články

Další články