Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Štěstí v neštěstí: Karolína Plíšková se covidovému letadlu zázračně vyhnula

LOH 2021 Tokio: Karolína Plíšková se covidovému letadlu zázračně vyhnula
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
NEDOPATŘENÍ

Nejdřív bylo asi trochu zklamání, pak ale velká radost… Tenistka Karolína Plíšková (29), která se nedávno zázračně dostala až do finále ženské dvouhry ve Wimbledonu, se těšila, jak si v letadle během cesty popovídá s dalšími českými olympioniky ve vládním speciálu, který skupinu sportovců převážel do Tokia. Jenže došlo k chybě - a Karolína za ni může být dnes jen vděčná.

Karolína Plíšková neměla sedadlo

Do místa konání olympijských her vyrazilo vládní letadlo už před šesti dny. Sice v něm zdaleka nebyli všichni sportovci, nicméně tak nějak se dalo čekat, že na známou Karolínu Plíškovou, která v tenise už ledacos dokázala, organizátoři výpravy nezapomenou.

Jenže zapomněli.

„Ukázalo se, že pro Karolínu ve speciálu nebylo místo. Prostě na ni nemysleli. Její tým se to dozvěděl až těsně před odletem a v této těžké covidové době měl co dělat, aby sehnal nějakou smysluplnou cestu, jakou by se tam vydala po vlastní ose. Ale co jsem slyšel, nebyli z toho dvakrát nadšení,“ popisuje pro eXtra.cz zdroj blízký českým olympionikům.

Šťastné opomenutí

O Karolínu se stará její manžel Michal Hrdlička, takže se dá očekávat, že právě on měl narychlo na starost sehnání letenek. A zjevně se podařilo, protože ve středu tenistka na Instagramu ohlásila, že se do Japonska dostala.

A i kdyby původně u ní zavládlo zklamání, že se na ni Český olympijský výbor„vykašlal“, dnes už si může jen hluboce oddechnout.

Někteří už totiž vládnímu speciálu přezdívají covid letadlo, neboť se později ukázalo, že někteří pasažéři se při letu nakazili koronavirem a celá výprava je tak v ohrožení.

A pak že všechno zlé není pro něco dobré…

Více o LOH 2021 Tokio ➔

Související články

Další články