Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Štěstí v neštěstí: Dívka (17) v Bratislavě spadla 80 metrů z vyhlídky, zázračně přežila

pád na auto
Slovenská média informovala o sedmnáctileté dívce, která spadla z vyhlídky bratislavského Mostu Slovenského národního povstání. Na zem padala 80 metrů a dopadla na auto, celou událost přežila a v kritickém stavu byla hospitalizována v nemocnici.

Podle slovenských médií dívka utrpěla vážná zranění, Národní ústav dětských nemocí však vzhledem k jejímu věku nechce uvádět žádné informace. „Můžeme pouze potvrdit zásah záchranářů, které jsme vyslali ke zraněné,“ uvedla mluvčí záchranářů Alena Krčová.

Případem se momentálně zabývá slovenská policie. „Všechny okolnosti případu jsou předmětem vyšetřování. Dívka s největší pravděpodobností spadla z vyhlídky situované nad Mostem SNP,“ řekla bratislavská policejní mluvčí Lucia Mihalíková.

Na pylonu Mostu Slovenského národního povstání se nachází restaurace UFO, z níž je přístup na vyhlídku. Ta je zabezpečená ocelovými lany a zábradlím. Zatím není jasné, jak se mohlo stát, že dívka spadla. Je ale jisté, že má velké štěstí, že tak vážnou nehodu přežila.

Mohlo by vás zajímat

Další články