Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Štěstí v neštěstí: Dívka (17) v Bratislavě spadla 80 metrů z vyhlídky, zázračně přežila

Zdroj: Facebook
pád na auto
Slovenská média informovala o sedmnáctileté dívce, která spadla z vyhlídky bratislavského Mostu Slovenského národního povstání. Na zem padala 80 metrů a dopadla na auto, celou událost přežila a v kritickém stavu byla hospitalizována v nemocnici.

Podle slovenských médií dívka utrpěla vážná zranění, Národní ústav dětských nemocí však vzhledem k jejímu věku nechce uvádět žádné informace. „Můžeme pouze potvrdit zásah záchranářů, které jsme vyslali ke zraněné,“ uvedla mluvčí záchranářů Alena Krčová.

Případem se momentálně zabývá slovenská policie. „Všechny okolnosti případu jsou předmětem vyšetřování. Dívka s největší pravděpodobností spadla z vyhlídky situované nad Mostem SNP,“ řekla bratislavská policejní mluvčí Lucia Mihalíková.

Na pylonu Mostu Slovenského národního povstání se nachází restaurace UFO, z níž je přístup na vyhlídku. Ta je zabezpečená ocelovými lany a zábradlím. Zatím není jasné, jak se mohlo stát, že dívka spadla. Je ale jisté, že má velké štěstí, že tak vážnou nehodu přežila.

Související články

Další články