Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Štěstí podle zvěrokruhu: Zkuste si vsadit, víme, která znamení mají největší šanci vyhrát v loterii

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Výhra v loterii
Průzkumy ukázaly, že se dá určit šance na výhru v loterii i podle znamení zvěrokruhu. V loňském roce měly největší štěstí Ryby, vyhrály v loterii víckrát než ostatní znamení. Největší smolaři byli naopak Střelci. Budete se řídit podle procenta výher podle tabulky, nebo radši budete věřit náhodě?

Šance na výhru v loterii se dá ukázat v procentech i u znamení zvěrokruhu. Nejlépe se mají Ryby, lidé narození od 21. února do 20. března, ty v loňském roce měly výhernost 11,6 procenta. Hned za nimi jsou Blíženci, ti měli 9,9procentní výhernost, blízko se drží Panna s 8,9 procenta a v těsném závěsu je Vodnář s 8,5 procenta.

Střelci měli smůlu

Například Střelci, lidé narození od 23. listopadu do 21. prosince, mají největší smůlu, ti mají skoro o polovinu menší šanci trefit se do výhry, tedy pouhých 6 procent. Je možné, že jisté vlastnosti některých znamení zvyšují šanci na výhru a některé nikoliv.

Vlastnosti znamení

„Ryby jsou považovány za empatické a štědré znamení, jsou neuvěřitelně laskavé a soucitné,“ vysvětluje tisková mluvčí oficiálních australských loterií Lauren Cooney. „Může být zajímavé sledovat, jak se mění výhernost podle různých znamení,“ dodala.

„Také by bylo úžasné vidět, jak se jednotlivé vlastnosti znamení odráží v chování lidí po výhře a jak se o ni rozdělí se svými milovanými. Často od našich výherců slýcháme, že v první řadě vždy myslí na to, jak se s tou obrovskou novinkou pochlubí rodině a přátelům,“ uvedla Lauren.

Hvězdy nebo jistota?

Zatímco hvězdy mohou lidem prozradit něco o jejich minulosti a zároveň i budoucnosti, například která čísla budou ta šťastná, někteří Australané si pro svou výhru minulý rok vybrali ta čísla, která byla buď v minulosti velmi často výherní, či nikoliv.

„Sázkaři se snažili sami vybrat ta čísla, která byla při slosování častěji výherní,“ vysvětluje Lauren Cooney. „Při slosování se vytáhne sedm výherních čísel z celkových pětatřiceti. Například třiadvacetkrát bylo vytaženo číslo 17, a to během jednoho půlroku. Naopak třeba číslo 12 se skoro vůbec neukázalo.“

Související články

Další články