Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Steroidový maniak si vypěstoval chorobnou závislost na podpůrných prostředcích! Neuvěříte, jak to má se sexem!

Takto vypadal Oli Smith před tím, než se rozhodl zhuntovat si tělo.
Zdroj: profimedia.cz

Muž jménem Oli Smith (23) to rozhodně nemá v hlavě v pořádku. Je závislý na steroidech, a to i přesto, že trpí cystou velikosti tenisového míčku. Přišel kvůli tomu i o práci, protože byl moc agresivní. Naopak co si užívá nejvíc, je sex.

Oli Smith začal se svojí závislostí v 17 letech, rok po tom, co opustil školu. Už 6 let je tedy na steroidech, které mu zapříčinily cystu na rameni. I přesto si užívání steroidů pochvaluje, nejvíc se mu líbí, že může mít sex do té doby, než omdlí.

A kolik tahle sranda stojí? Za jeden měsíc utratí jenom za podpůrné prostředky 12 tisíc korun. Otázka je jestli se mu to vyplatí, svaly sice má, ale vzhledem k jeho přibývající agresi ho vyhodili z práce a kvůli steroidům také nemusí mít nikdy děti.

Smith si však něco takového nepřipouští a sám o své závislosti říká: „Kromě vedlejších účinků se budete cítit fantasticky. V klubu budete za největšího, nesilnějšího, nejhezčího a nejmocnějšího muže na světě.“

Související články

Další články