Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sterilní Výměna manželek: Extrémně čistotný Tomáš dal druhé rodině drsné kázání

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
hysterie
V nové epizodě Výměny manželek diváci poznali rodinu z Norska, kterou tvoří Vendula (29), Vlasta (44) a Melichar (7). Na druhé straně se seznámili s Markétou (28), Tomášem (27) a Tomášem (11 měsíců), kteří žijí v Teplicích. Ačkoliv mezi náhradními manželi v podstatě nedocházelo ke konfliktům a 10 společných dní se dalo zvládnout, mezi osmi očima se Tomáš rozhodl dát druhé rodině kázání ohledně majetku a čistoty.

Spoustu diváků středeční Výměny manželek překvapila domácnost Markéty a Tomáše. Vypadalo to, jako by téměř nic neměli a jejich láska k bílé barvě hraničí s posedlostí. Sám Tomáš si velmi potrpí na úklidu a proto je pro něj poloprázdná domácnost praktická.

Tomáš bez obalu přiznal, že na prvním místě v jeho životě stojí desinfekce a až na druhém je Markéta. Ta podle diváků neumí nic jiného než uklízet. Když zkazila i těstoviny a Vlasta jí to klidným hlasem vyčetl, hystericky se rozbrečela. Doma za ní totiž vše kromě úklidu dělá právě Tomáš.

Vendule a Vlastovi dal Tomáš mezi osmi očima kázání ohledně jejich domácnosti. „Máte šanci v tom všechno vyházet,“ řekl přehnaně sterilní Tomáš. „Máte oba super chytrý telefony, tak na co potřebujete zrcadlovku,“ dotázal se alfa samec z Teplic. Vlasta se jeho řeči jen smál.

Posměch

Nejvíce posměchu na sociálních sítích schytala Markéta, která se divákům jeví jako naprosto neschopná a ufňukaná žena. Podle mnohých jí sterilní Tomáš dělá sluhu a pokud brečí kvůli velmi jemně podané kritice, měla by navštívit psychologa. Některé komentáře na její adresu po Výměně manželek 2020 byly opravdu drsné.

Související články

Další články