Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Štěpnička o srážce s tramvají: Upadl jsem přímo na hlavu, popsal děsivou nehodu

Jiří Štěpnička p děsivém úrazu.
Zdroj: Se souhlasem R. Kryl, se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Vyjádření

Herec Jiří Štěpnička (75) měl obrovské štěstí. Sice má za sebou nepříjemný zážitek na celý život, ale mohlo to skončit i mnohem hůř. Na začátku prosince totiž upadl z ostrůvku pro chodce přímo pod přijíždějící tramvaj. Protože měl plné ruce, tak spadl na obličej, který si tak ošklivě poranil. Nyní se v rozhovoru pro ShowTime k celé situaci vyjádřil.

Ošklivý pád

"Spadl jsem z tramvajového nástupiště do kolejiště. A protože jsem nesl v obou rukou věci, upadl jsem přímo na hlavu," popsal Jiří Štěpnička pro ShowTime. Po hrozivém pádu musel herec navštívit chirurgii, protože utrpěl tržnou ránu nad okem. "Lebku jsem si při pádu nepoškodil. Měl jsem tržnou ránu nad okem, to mi v nemocnici sešili. Protože beru prášky na ředění krve, oteklo mi to a vypadám jak Juraj Jánošík," svěřil se.

Odpočívat se mu ale nechtělo. Krátce po strašném úrazu se vydal do Národního divadla na druhou premiéru představení Hordubal. Nejdříve se divákům omluvil za svou oblepenou tvář a poté divadelní hru odehrál. Ač by se zdálo, že si herec na zranění bude stěžovat, opak je pravdou. Malý problém je jen v otoku očí, který mu trochu překáží v rozhledu.

Příčina úrazu

A co bylo vlastně důvodem, proč se herec málem ocitl pod tramvají? "Byl jsem duchem nepřítomný, protože mi nedávno zemřela žena. Byli jsme spolu skoro šedesát let. Je to hrozné," prozradil Jiří deníku Blesk. S manželkou Janou spolu byli sedmapadesát let. "Mám teď úplně jiné starosti než modřiny. Jsem čerstvý vdovec, takže jsem vstřebával daleko horší věci, než je pád," dodal Jiří.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy