Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Štěpánka ze Svateb prošla radikální proměnou: Uhrančivá černovláska je už minulostí

Štěpánka Hadenová se pochlubila novým účesem.
Zdroj: Archiv Štěpánka Hadenová / se souhlasem Tv Nova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
změna
Hvězda show Svatba na první pohled Štěpánka Hadenová (31) se v pořadu představila jako uhrančivá černovláska, které vybrali odborníci za pomoci vědy do vztahu Pavla Dleska (38), se kterým tvoří pár dodnes. Štěpánka se navíc nedávno pochlubila razantní proměnou účesu a je z ní krátkovlasá zrzka.

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk jsou jediný pár, který spolu po skončení show Svatba na první pohled zůstal i v reálném životě.

Dle příspěvků, které přidávají na sociální sítě, jim vztah stále šlape jako hodinky a ani jejich typický smysl pro humor je nepřešel, ba naopak. Kromě zamilovaných snímků a momentů ze života se Štěpánka dokonce již několikrát nebála zveřejnit i nejpikantnější detaily z jejich soukromí, když ukázala fanouškům i jejich erotickou hračku.

Nový účes

Štěpánku znají diváci jako uhrančivou černovlásku, to je ale dnes minulostí, protože prošla razantní vlasovou proměnou. Šmikla vlasy nakrátko a je z ní ohnivá zrzka. Svou proměnou se rozhodla pochlubit na sociálních sítích, kde ji fanoušci zahrnuli chválou. "Tak tohle vám neskutečně sluší, jste kočka," píší. "Teda Štěpánko! Úplně jste omládla, moc vám to sluší," dodávají další.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy