Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Štěpánka ze Svateb je opět zamilovaná: S novým mužem vyrazila na dovolenou

Štěpánka je opět zamilovaná.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
nová láska

Vztahový experiment najít lásku pomocí vědy nevyšel v show Svatba na první pohled ani u jednoho páru. Jako poslední oznámili před časem rozchod i Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk, kteří ale zůstali přáteli. Ohnivá Štěpánka na ocet dlouho nezůstala a zdá se, že je opět zamilovaná až po uši. Na svých sociálních sítích odtajnila novou lásku, se kterou vyrazila na slunnou dovolenou do Řecka.

"Strávili jsme spolu nějaký čas, vše bylo hezké, ale teď jdeme od sebe a zůstáváme jako kamarádi. Každý máme různé pohledy a názory na život. Budeme se dál vídat, ale bude to na bázi přátelství, ne vztahu. Já jsem taková víc ujetá, řekněme pravdu. Já jsem velkej blázen a Pája potřebuje větší klid. Nebudeme na sebe kydat hnůj a špínu, vážíme si veškeré podpory," uvedla Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk informaci o jejich rozchodu na sociálních sítích začátkem dubna.

Experiment, který diváci sledovali během vysílání show Svatba na první pohled, kdy měli lidé najít lásku do konce života pomocí vědy, zdá se v Česku nezafungoval.

Nová láska

Uhrančivá Štěpánka poslední dobou jen září, fanoušci jsou v úžasu nejen z její osobnosti, ale také formy, kterou se nyní chlubí. Své ploché bříško vystavila hnedle několikrát a její sledující ji zahrnují samou chválou. "Obvykle slintám z pohledu na dort. Ale ještě se mi nestalo, že bych se poslintala z pohledu na ženskou," píší jí úsměvné vzkazy.

Důvodem jejího rozkvetení může být i fakt, že se po boku Štěpánky objevila nová láska, se kterou odjela na dovolenou do Řecka. Identitu svého vyvoleného před světem sociálních sítí prozatím skrývá, přesto s novým mužem sdílela již několik snímků. "Já ho chci vidět," píší její sledující, načež Štěpánka prozatím odpovídá vzkazy, že je její láska "Top secret" (tajemstvím).


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy