Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Štěpánka ze Svatby na první pohled je žhavý živelný uragán: Takhle má vypadat ženská, vzkazují lidé

Štěpánka ze Svatby na první pohled je žhavý živelný uragán: Takhle má vypadat ženská, vzkazují lidé
Zdroj: Štěpánka Hadenová archiv
+ Dalších 7 fotografií
reality show
Čtyři nevěsty a čtyři ženichové. Celkem čtyři páry, které se potkají poprvé až před oltářem. Osmkrát vyřčené známé ANO, tentokrát z úst jednotlivců, kteří měli odvahu vložit svůj osud do rukou odborníků. To je pořad Svatba na první pohled. Nejoblíbenějším párem této reality show se stala jednoznačně Štěpánka Hadenová (31) a Pavel Dlesk (38).

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk byli druhým novomanželským párem, který dala dohromady reality show Svatba na první pohled. Štěpánka a Pavel jsou zároveň jediným párem, který si okamžitě sedl.

Pravdou je, že na svatební cestě v Řecku došlo k malé rozepři. "Zajímalo by mě, jaký jsi měl nejdelší vztah a co tam bylo za problém," zajímalo Štěpánku.

"No a poslední slečna mi tvrdila, že chce trvalý vztah na delší dobu. Já byl tou dobou v zahraničí a jezdil jsem do Čech jednou za dva nebo tři týdny na tři dny. Ty si se mnou užívala, ale bylo vidět, že se zároveň těší na ten svůj klid, který bude mít, až odjedu. Zatímco já bych si přál, abych ji trochu chyběl, a tak věděl, že jsem pro ni důležitej," stál si za svým Pavel.

"Já taky nechci mít chlapa za zadkem furt, to by mi šlo na nervy! Potřebuju svoji volnost," ohradila se půvabná Štěpánka. Jinak šťastný pár se ale malou rozepří nenechal rozházet a dál se snaží spolu navázat bližší kontakt.

Jestli někdo ze čtyř párů skutečně u diváků zabodoval, tak je to jednoznačně Štěpánka a Pavel. Oba dva jsou temperamentní, upřímní a hlavně si umí udělat legraci sami ze sebe, A přesně tyhle vlastnosti u lidí zabodovaly.

"Tenhle pár mi přijde nejpřirozenější a opravdový," píší lidé v komentářích. "Štěpánka je krásná. Takhle má vypadat ženská," shodují se další.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy