Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Štěpánka se Shrekem ze Svatby a erotika: Jsme divocí, máme to rádi tvrdě a s hračkami

Zdroj: Se souhlasem Štěpánky Hadenové/Archiv Štěpánka Hadenová / se souhlasem Tv Nova
+ Další fotografie
zpověď
Vztahoví experti show Svatba na první pohled sáhli vedle u tří párů a Štěpánka Hadenová (31) s Pavlem Dleskem (38) tak zůstávají jako jediná dvojice, u které to jiskřilo nejen během vysílání, ale také v reálném životě. Ač spolu zatím nebydlí, jsou zaláskovaní až po uši a dokonce veřejně mluví o svém sexuálním životě, který je prý pořádná divočina, a na erotických hračkách také nešetří.

Nejzábavnějšímu páru ze Svatby na první pohled, mezi kterým to navíc jiskřilo o sto šest, Štěpánce a Pavlovi se v lásce stále daří. O svém vztahu veřejně mluví a chlubí se jednou zamilovanou fotkou za druhou. Pavel, kterému Štěpánka pro jeho vzhled přezdívá Shrečík, svou ženu rozmazluje jako královnu a do práce jí nosí květiny, ovšem jakmile se zavřou dveře do ložnice, fantazii se u nich meze nekladou.

Divočina v ložnici

Štěpánka s Pavlem se nebáli pro Život ve hvězdách svěřit ani s informací o intimním životě. **„My máme rádi takovou divočinu, jsme sami divocí. Máme rádi ten tvrdší sex. Někdy máme romantiku, ale to je opravdu vždy jenom chvilinka,“ svěřuje se Štěpánka.

„Mně to nevadí kdykoliv, i když se ráno probudí, tak hned pusa, ani si nemusí čistit zuby, u mě se může jít na věc kdykoliv,“ dodává Pavel.

Štěpánka se na sociálních sítích navíc svěřila, že si pořídili novou erotickou pomůcku, konkrétně vibrátor pro muže, se kterou mají v plánu doma řádit. „Tak na večer máme program jasný. Jakmile vyzkoušíme, tak podáme hlášení,“ prohlásila a její fanoušci ji zasypali lichotivými vzkazy, a jsou rádi, že tohle téma otevřela.

„Super, nežijeme v pravěku, i šťastný pár si rád oživí vztah.“

„No já se pose*u, tohle mi přijde jako brutální odvaz a ukázání té pravé ženskosti a sexuality. To lidi moc nezvládají,“ dodává další.

Související články

Další články