Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Štěpán Olivie Turek prošla od dob SuperStar pořádnou proměnou: Byla jsem lepší než Mareš! VIDEO

+ Dalších 10 fotografií
Štěpán Olivie Turek (40) se před 13 lety v roce 2005 objevil v pěvecké reality show SuperStar. Tam "zabodoval" se svým hitem Stávka dýdžejů. Na postup do dalšího kola to sice nebylo, ale stal se králem Hvězdné pěchoty a ta mu zajistila několikaměsíční slávu. Postupem času se ze Štěpána stala Olivie a musíme uznat, že jako žena vypadá mnohem lépe. Co se od dob SuperStar změnilo v jejím životě?

SuperStar nebyla jediná show, do které se Štěpán Olivie Turek přihlásila. O pár let později to se svým kolegou z kapely The Jitrnice zdarma zkusili v Česko Slovensko má talent. Tam bohužel také nepochodili a pořádně si na nich smlsnul Jaro Slávik (43), který neměl pro jejich recesi ani špetku pochopení.

Olivie s úsměvem přiznává, že vlastně ani nechtěla v SuperStar soutěžit, ale seběhlo se to všechno tak nějak rychle a najednou stála před porotou. "Samozřejmě že to nebylo myšleno vážně. Já jsem si myslela, že to chápou i porotci. Ti to možná jako by i vzali, ale velká část diváků už ne."

Následně Olivie přiznává, že jí účast v soutěži možná i trochu ublížila, ale s odstupem času už na to vzpomíná jen s úsměvem. Po skončení soutěže přišla velká vlna popularity a celý následující rok koncertovali po celé České republice.

Její nabytá sláva postupem času začala opadávat a velký boom zažívali maximálně několik měsíců a samozřejmě že se z toho snažili vytěžit co nejvíce. Na druhou stranu, kdyby měla Olivie možnost, tak podruhé už do SuperStar nejde.

Za těch třináct let prošla Olivie velkou proměnou. Prakticky se ze Štěpána stala Olivie. "Najednou jsem zjistila, že oblečení, které se mi líbí, je v dámské sekci." Bývalá účastnice SuperStar se vyjádřila, že věk, kdy bylo možné změnit pohlaví a výsledek by stál za to, už promarnila.

"Jistě, že to teď jde, ale já třeba pořád nemám moc svých vlasů, takže ten výsledek by nebyl fajn. Přítelkyně to také nechce a jsme vlastně tak domluvení. Děti by stejně nebyly, takže to nechávám tak."

V době své největší slávy na Olivii chodilo do klubů dokonce mnohem více lidí než na moderátora Leoše Mareše (41). "Vím, že ve své době jsme na těch diskotékách opravdu trhali rekordy. Kdysi v nějakém klubu v Prachaticích se dva kluby dohadovaly, kdo bude mít lepší program. Jeden klub měl Leoše Mareše a druhý mě. No samozřejmě, že na mě přišlo mnohem více lidí," dodává.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy