Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Štěpán Kozub o vyprodané O2 areně: Je to velká zkouška, trému musím tolerovat

+ Další 4 fotografie

Herec Štěpán Kozub se objevil v roli jedné z hlavních postav nového filmu Grand Prix, jehož premiéra se konala v pražském kině Lucerna. Oblíbený komik, který si v komedii střihl roli zlodějíčka, v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, o čem bude pojednávat jeho velký stand-up, se kterým vyprodal O2 Arénu, a jestli je z toho nervózní. 

Velká zkouška

Jako nedílná součást komediálního improvizačního seskupení Tři tygři nemohl herec a komik Štěpán Kozub chybět v novém filmu režiséra Jana Prušinovského Grand Prix, kde si zahrál jednu z hlavních rolí. "Ta postava se jmenuje Štětka. Je to takový zlodějíček. Trošku to tam těm dvěma hlavním hrdinům kazí a trošku jim znemožňuje tu plynulou cestu k jejich cíli," popsal svou filmovou roli Kozub. "Je to postava, která by měla přinášet na plátno nějaký humor a zároveň i nějakou agresi, a to jsme chtěli," dodal s tím, že doufá, že se jejich záměr vydařil.

Štěpán se v poslední době stal jedním z nejoblíbenějších českých komiků mladé generace, který nyní slaví velký úspěch. Podařilo se mu vyprodat O2 arenu, kde bude vystupovat se svým stand-upem. Dokonce i podle oficiálních stránek přidal další termín. "Moc se na to těším a je to pro mě zároveň i velká zkouška," řekl herec v rozhovoru pro eXtra.cz s díky všem, kteří ho podpořili a koupili si vstupenku.

Nervozita je motivací

Jeden z hlavních hrdinů horrorové komedie Shoky & Morthy: Poslední velká akce přiznal, že stále bývá před vystoupením nervózní, tím spíš, když se jedná o takové místo, jako je pražská O2 Arena. "Je to zodpovědnost, takže bývám nervózní, ale nenechávám se tou nervozitou vyloženě strhnout," řekl Štěpán a podotkl, že čím je starší, tím mívá větší trému.

"S tím se bohužel nedá pracovat. Je to něco, co musí člověk respektovat a tolerovat, že to k tomu patří. Je potřeba se naučit balancovat a nenechat se tím úplně urvat," dodal s tím, že nervozita může být do jisté míry pro herce motivací, ale může být i dost svazující.

Kozubův stand-up by měl být podle jeho slov jakýmsi průřezem života včetně toho jeho. "Dělám si legraci i ze sebe, což je takový předpoklad pro to, aby si člověk mohl dělat legraci i z ostatních," uvedl s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy