Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Štěně německého ovčáka vyhodili od policie: Pak dostalo job snů!

Štěně německého ovčáka vyhodili od policie: Pak dostalo job snů!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Jeho osud byl předurčen od narození. Hned, jak štěně německého ovčáka odstavili od maminky, putovalo k policii, kde se z něj po měsících výcviku měl stát policejní parťák. Jenomže Gavel měl, co se kariéry týče, jiné plány.

Gavel byl u policie asi 16 týdnů, než dostal "padáka". Proč? Protože byl na práci příliš hodný. Během výcviku kašlal na nějaké čmuchání a zuřivé kousání. Místo toho se nechával pořád drbat na bříšku. K cizím lidem byl až moc přátelský a pořád si chodil pro pohlazení.

Pro policii tak byl až moc roztomilý a dostal padáka. Jenomže se pro něj našlo mnohem vhodnější místo. Gavel teď pracuje v australském Brisbane, a to rovnou v diplomatických službách!

Žije v rezidenci s velkou zahradou a jeho nový páníček je diplomat. Gavel vyfasoval speciální vestičku a jeho úkolem je prolomit ledy u zahraničních návštěv, které na místo dorazí. V Austrálii se stal také hvězdou sociálních sítí a fanoušci jeho nové kariéře fandí.

Gavel konečně může využít svou milou povahu, a jak to vypadá, zatím si získal všechny hosty, kteří rezidenci navštívili!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy