Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Štěňátkové bestii naletěla i dcera herečky Čížkové: Nemocné čivavě vytéká oko, fotky jen pro otrlé

Zdroj: eXtra.cz

Případ Štěňátkové bestie Kristýny Kundrtové z Prahy 4, která prodává nemocné psy nic netušícím lidem, vyvolal u čtenářů eXtra.cz obrovský zájem. Naší redakci se neustále ozývají lidé, kteří této odporné podvodnici skočili na špek. Jedním z nich je i dcera herečky Hany Čížkové Jana Rybníčková, která Kundrtovou okamžitě poznala. „8. července jsem si u této paní koupila čivaváčka a od té doby jsem už zaplatila 10 000 Kč za operaci očiček a veterinární péči. Pejsek kaká krev, pořád se škrábe, protože má nějakou vyrážku,“ popsala nám svůj příběh Jana.

Stejně jako mnohým dalším i jí paní Kundrtová při přebírání štěněte tvrdila, že je pejsek v pořádku. „Bratrova přítelkyně se ptala, proč má tak červené oči, a ona tvrdila, že je to normální, že ho přede mnou měla nějaká rodina tři týdny, ale pak jí ho vrátila s tím, že čivavu vlastně nechtějí. Ráno jsem hned jela s psíkem na pohotovost a od té doby je pořád nemocný,“ uvádí dále dívka, která chování této lidské hyeny nechápe.

„Dostala jsem od ní smlouvu, kde tvrdí, že pejsek je zdravý. Když jsem si byla pro pejska v bytě, měla tam asi deset čivav a v kleci zavřené dva velké psy,“ dodala Rybníčková, která nám zaslala i děsivé fotografie nemocného zvířete, aby veřejnost viděla, čeho je Štěňátková bestie, které jsme včera telefonovali a jejíž tvář eXtra.cz dnes uveřejnilo, schopna.

Související články

Další články