Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Stella Belmondo zdědila tělo i charisma po rodičích: Její krása vás dostane do kolen

Stella Belmondo zdědila tělo i charisma po rodičích: Její krása vás dostane do kolen
Zdroj: archiv Stella Belmondo
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Jean-Paul Belmondo (87) se na mnoha akcích chlubí svou přenádhernou dcerou Stellou. Tu si populární herec pořídil až ve svých 70 letech. Sedmnáctiletá dívka se svým půvabem rozhodně netají a na sociální sítě přidává fotografie, ze kterých mnoha lidem padá brada. Luxusní tělo, úsměv i charisma rozhodně zdědila po rodičích. Přesvědčte se sami.

Teprve sedmnáctiletá Stella Eva Angelina Belmondo už svou krásou oslňuje řadu mužů. Nádherné dceři Jeana-Paula Belmonda rozhodně nechybí ani charisma, které zdědila nejspíš po svém otci. Díky své matce se zase může pyšnit luxusní figurou, kterou by si nejedna dívka přála. K modelingu to ale okouzlující dívku moc netáhne. O své budoucnosti má nejspíš jasno už od dětství. Když byla malá, ráda napodobovala role svého otce. Tehdy se v ní vzbudila touha pokračovat ve šlépějích Belmonda.

Stella se narodila v roce 2003, když bylo světoznámému herci 70 let a je jeho poslední dcerou. Tu má se svou bývalou manželkou Natty Belmondo (55). S ní se Belmondo oženil rok před narozením Stelly, o šest let později se však rozvedli. Nevydařené manželství Belmondo nikdy příliš neoplakával a náhradu si našel poměrně brzy. I po rozvodu ale Natty stále bydlela v jeho domě. Rozhodli se tak především kvůli Stelle. Chtěli totiž, aby jejich rozkošná dcera měla nablízku oba rodiče.

Belmondova čtvrtá dcera má s otcem velmi blízký vztah a chodí s ním téměř na všechny akce. Valná většina jeho fanoušků si dokonce myslela, že se jedná o jeho vnučku. Ta se nebojí jít s kůží na trh a na sociálních sítích sdílí žhavé fotografie v plavkách nebo vkusných outfitech.

Podívejte se ve fotogalerii na nejžhavější snímky Stelly Belmondo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy