Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Stejně hrozný konec: Tátu Jiřího Pomeje zabila tatáž zákeřná nemoc, rok po synovi

Stejně hrozný konec: Tátu Jiřího Pomeje zabila tatáž zákeřná nemoc, rok po synovi
Zdroj: Pavel Pásek/Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
RAKOVINA
Loňská smrt Jiřího Pomeje (†54) otřásla celou jeho rodinou, nejvíce naměkko byl ale jeho tatínek Jiří Pomeje starší. „Táta by neměl nikdy pochovávat svého syna,“ vzlykal nám loni do telefonu. Jak se redakce eXtra.cz nyní dozvěděla, hercův tatínek už také není naživu. A situace je o to tragičtější, že měl stejně krutý konec jako jeho dítě.

Už je se synem

„Pan Jiří Pomeje starší zemřel během koronaviru, měl nehezký konec, zjistěte si to,“ přišla do redakční pošty z Českých Budějovic informace o skonu otce charismatického, ale často příliš bohémského herce a dabéra.

Smutnou zprávu nám posléze potvrdila vdova po loni zesnulém Jiřím Pomejem mladším „Bohužel je to pravda. Jirkův tatínek umřel téměř na den stejně a bohužel ho postihlo úplně to stejné, co jeho syna, zažil i úplně stejný průběh jako Jirka,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje

Smrt jak přes kopírák

„Loni v druhé polovině roku se začal léčit s rakovinou hrtanu, nemoc mu ale na konci metastázovala do kostí a pak následoval velmi rychlý konec. Oba to měli jako přes kopírák. Je to děsivé,“ popsala pohnutá dýdžejka. Rakovina kostí bývá velmi bolestivá, a tak je umírání pacientů často drastické.

„Pan Pomeje žádný pohřeb neměl. Jednak by k němu došlo už v době koronaviru, navíc si to Jirkův tatínek ani nepřál,“ dodala Andrea.

Jiří Pomeje starší byl s matkou svých dětí (Jiří a Petra) rozvedený, před smrtí žil s partnerkou.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy