Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Stejk oslavuje jeden milion sledujících! Koukněte, jakou luxusní káru si pořídil za odměnu

Youtuber Jakub Steklý se divákům pochlubil se svým novým autem.
Zdroj: instagram/stejkstudio, youtube/stejk
+ Další fotografie
youtube

Známý český youtuber Jakub Steklý (29) alias Stejk má důvod se radovat. Nedávno totiž počet jeho sledujících přelezl jeden milion. Aby to oslavil, tak publikoval týdenní videospeciály pro fanoušky. A koupil si taky úplně novou nabouchanou káru.

Influencer Stejk kdysi natáčel videa ze svého pokojíku. "Tady to všechno začalo. U našich v obýváku s tehdy ikonickou lampou Roxanou," napsal Stejk na svůj Instagram krátce poté, co zjistil, že už má jeden milion fanoušků. Dnes už Stejk natáčí ze svého profesionálního studia a řadí se mezi top nejsledovanější youtubery v Česku. Natáčel vždy vtipy, vlogy, vtipné výzvy a další zábavný videoobsah.

Stejk si taky na Instagramu připomněl všechny momenty, kdy získával další a další "buttony" od společnosti YouTube. Ty tvůrcům chodí vždy po dosažení určitého počtu odběratelů. "Obrovská gratulace, zaslouženě vydřeno," napsal mu AtiShow. Se svými gratulacemi se připojil dokonce i Tary, sweetiemarket, NotSoFunnyAny nebo Johny Machette.

Nová luxusní kára je splněný sen

Pár dní poté, co youtuber oslavil milion sledujících, pořídil si nové auto. To svítí ze všech fotografií jasnou tmavě modrou barvou. "Jedu na vlně pardubických youtuberů, kteří si pořizují mercedesy. Jde o nový model CLA," popsal svou novou káru. Původně byla bílá, ale on si ji nechal polepit právě modrou fólií. "Strašně se mi líbí tahle barva, i když díky tomu vypadá trochu jako oktávka. Normálně se tohle auto ale v modrý nedělá," zasmál se. Kromě toho se mu prý auto líbilo úplně ze všech stran.

"Mám na svojí nástěnce napsané svoje sny. A tohle auto tam je. Takže jsem si na svojí nástěnce mohl odškrtnout jeden ze svých snů," přiznal šťastný influencer. "Když jdu do bytu, tak se na něj třeba půl hodiny koukám z okna. Jsem z toho auta úplně hotovej."

Pak už popsal svým fanouškům všechno, co auto umí. "Myslím, že to je zasloužená odměna za tvou tvorbu, čas, energii a hodnotu toho, co nám dáváš. Díky. A pokračujeme dál," napsal mu jeden z fanoušků. A jak se líbí vám?

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy