Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Stěhování Ivany Gottové z republiky: Takto chce sebe a dcery chránit, má jasný plán

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
ROZHODNUTÍ
Ivana Gottová (43) bude v následujících měsících a letech bezesporu nejsledovanější vdovou republiky. I když jí je řada lidí vděčná za to, že se coby bývalá zdravotní sestřička až do poslední chvíle starala o to, aby měl Karel Gott (†80) co nejlepší péči, moc dobře ví, že národ pro ni jinak sympatiemi moc neoplývá. Proto má podle našich informací už dlouhodobý plán, co udělat, až tu Mistr už nebude. Máme podrobnosti.

O tom, že se manželka zpěváka chce po jeho úmrtí vystěhovat z republiky, jsme už psali.

„Ivana má naprosto jasně narýsovanou budoucnost. Ví, že by po Karlově smrti neměla v Česku na růžích ustláno. Už má vytvořeny nějaké kontakty na Floridě, a dokonce už zjišťovala, kam by tam případně dcery mohly chodit do školy,“ tvrdí náš zdroj.

Další přidal konkrétní detaily. „Je pravda, že Ivana (43) tuhle možnost probírala už dávno. Podle toho, co vím já, tak se skutečně plánovala i s dcerami odstěhovat do USA, nicméně ne navždy, ale na zhruba dva roky, než se přežene ten největší humbuk. Pak se měly v plánu vrátit,“ říká.

Jestli je to pravda, to se teprve ukáže. Mělo by to ale logiku. V nejbližších měsících bude Ivana v hledáčku lidí a už s ohledem na to, že mezi ní a médii dlouhodobě nepanují vzájemné sympatie, by jí a dcerám mohl klid za oceánem jedině prospět.

Související články

Další články