Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

STĚHOVÁNÍ DO PRAHY! Jágr koupil své Verunce byt za 20 milionů a chystají se v něm založit rodinu!

Jágr na Veronice nešetří!
+ dalších 21 fotografií
Po tom, co jsme vás informovali o zasnoubení hokejového boha s tanečnicí od tyče Veronikou, tu máme další pecku. Týká se to opět jejich soukromí a je jasné, že podobná informace jasně ukáže směr, jakým se bude v budoucnu vyvíjet život Jaromíra Jágra a také společný vztah s Veronikou Kopřivovou!

Jaromír Jágr (44) by se brzy měl opět vrátit do Čech. V zámoří se už švitoří o tom, že bruslí poslední sezónu v NHL v kariéře. Hokej ale miluje a nedá se očekávat, že ukončí celou hokejovou kariéru. Spíše ještě nějaký ten měsíc bude všechny okouzlovat svojí hrou v rodném Kladně a pokusí se mu pomoci k úspěchu.

Vše dokresluje i hlavní informace! Jaromír totiž koupil luxusní byt v lukrativní lokalitě v Praze. Má se jednat o skutečný skvost, za který vyplatil 20 milionů korun. Jedná se o byt, který je ideální pro rodinu, kterou s přítelkyní Veronikou již plánují.

Byt je součástí developerského projektu. Nevybíral ho samozřejmě nikdo jiný než Veronika. Ta ho ale samozřejmě neplatila, velká částka odešla z účtu Jágra, který se již pomalu tenčí. Vzhledem k zasnoubení a nákupu velkého bytu je jasné, že se pár pomalu připravuje na rodinný život!

Mohlo by vás zajímat

Další články