Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Stěhování a teď miminko: Lidé mají o těhotenství zamilované Andrey Pomeje jasno

+ Dalších 13 fotografií
spekulace
Zdá se, že vdově po Jiřím Pomeje se poslední dobou ve všem daří. Rozhodla se opustit pražský byt, ve kterém bydlela ještě s nemocným manželem, a chce se s dcerkou odstěhovat na vesnici k Poděbradům ke své lásce Petru Plačkovi. A nyní se začíná spekulovat i o tom, jestli není dýdžejka podruhé těhotná.

Přítel Petr je pro Andreu skutečným vysvobozením. Nejen že se díky jeho lásce a podpoře dokázala rychleji vzpamatovat ze smrti manžela Jirky Pomeje (†54), ale také se díky němu dostane z Prahy na vesnici, kde bude venkovský vzduch prospívat nejen jí, ale i dceři Aničce.

"Už v prosinci budeme bydlet v novém. S majitelem bytu jsem domluvená. Jdeme zkrátka k Petrovi, budeme bydlet ve stejné vesnici jako jeho rodiče a ráno to aspoň nebude mít daleko do práce. A dceři určitě venkov jenom prospěje,“ řekla Andrea pro eXtra.cz.

Nyní veřejnost spekuluje, jestli není dýdžejka podruhé těhotná. Fotografie, kterou Petr pořídil na společné procházce, leccos napovídá. Andrea se na ní drží za bříško a Petrův šťastný výraz, zdá se, mluví za vše… Jak to tedy je? Fanoušci si toho nemohli nevšimnout, a proto se na přímo jeden z komentujících zeptal, zda nečeká pár miminko. „Paterčata,“ odpověděla vyhýbavě Andrea. Petr v tom svou milou samozřejmě nenechal. „Vážně, lásko? Proč jsi mi nic neřekla?“ napsal s nadsázkou.

I když se zdá, že Andrea s Petrem si ze spekulací utahují, nebyli by prvním ani posledním párem, který by otázky na těhotenství takto kamufloval.

Mohlo by vás zajímat

Další články