Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Stehna Nely Slovákové pod palbou profesionála: Za všechno může špatné světlo!?

+ Dalších 48 fotografií
hádka o nohy
Nela Slováková (28) se na sociálních sítích ráda prezentuje svým dokonalým životem. Její fotky jsou vyšperkované na jedničku a vše se zdá být perfektní. Jenomže snímky jejích stehen a postavy z přehlídky plavek vyvolaly mezi lidmi velkou diskuzi. Proto jsme se obrátili na odborníka, který prozradil, co si o tom všem myslí.

Brněnská kočka Nela Slováková (28) se před pár dny zúčastnila plesu v Brně, kde mimo jiné šla také přehlídku plavek, z níž vznikly fotky, které blonďaté Nele vůbec nelahodí. Vypadá na nich, že je mnohem větší než ve skutečnosti a na Instagramu.

Kolem jejích fotek se okamžitě strhla obrovská mela. Jedni jsou toho názoru, že Nela má sice pěknou postavu, ale na přehlídková mola má poněkud velká stehna. Další jsou zase přesvědčeni o tom, že Nela má stehna naprosto v pořádku a křivá slova nejsou na místě.

Proto jsme se rozhodli ukázat výše zmíněné fotky odborníkovi, který je posoudí svým kritickým okem fotografa. „Já si myslím, že je to napumpované z fitka a nešikovně zvolené krátké ohnisko, které při focení zespoda zvětšuje věci, které jsou dole, v kombinaci s blbým světlem. Její postava mi přijde relativně ok,“ vyjádřil se na adresu Neliny postavy profesionální fotograf Filip Matušinský.

„Je jasné, že klasické modelky jsou úplně hubené a nejsou to žádné fitnessky, takže má stehna větší než modelky na full time, ale tlustá mi nepřijde,“ dodal.

Mohlo by vás zajímat

Další články