Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Stehna jako trup motýlí: Víťa Starý z Mandrage děsil své kolegy už nějakou dobu

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Vít Starý (31) z Mandrage se v posledních měsících změnil k nepoznání. A postupně si toho všímali nejen jeho nejbližší, ale i kolegové z kapely. Nakonec se ukázalo, že již nějakou dobu bojuje se svými démony. Mluví se o užívání pervitinu, které se podepsalo na jeho vzhledu. Jen málokdo by totiž nadanému zpěvákovi hádal 31 let, které před pár dny oslavil. Víťu jeho démoni proměnili ve vyžilého chlapíka, kterému byste hádali spíše 50 let...

Že se zpěvákem není něco v pořádku si lidé všímali nejen kvůli jeho obličeji, ale celkové postavě. Třeba při pohledu na stehna na snímku, který je jen pár týdnů starý, je evidentní, že Víťa je nezdravě hubený.

Nakonec kapela usoudila, že přednější než koncertování bude, aby se jejich frontman dal do kupy. Den před Vánoci tak hoši zanechali na sociální síti fanouškům pro některé možná překvapivý vzkaz. Dali všem na vědomí, že si po aktuálním turné berou na nějaký čas pauzu, a to konkrétně kvůli Víťovi.

„Bude potřebovat nějaký čas a pomoc, aby to zvládl. Jako kapela tak v tuto chvíli nejsme schopni nikomu nic slíbit. Můžeme však slíbit Víťovi, že ho neopustíme a uděláme vše pro to, aby mu bylo lépe,“ vysvětlila kapela s tím, že pozastavení potrvá, dokud se Víťa nedá do pořádku.

Strašidelný zjev

Víťova drastická proměna vyděsila snad úplně všechny. Na svůj nízký věk vypadá velmi špatně a také nezdravě. Kruhy pod očima se prohlubují, kila jdou rapidně dolů, lícní kosti jsou čím dál výraznější, zuby ubývají a většina se ptá, zda za tím stojí drogy.

To ostatně několik lidí už potvrdilo, i když se členové kapely Mandrage od této informace distancovali. Teď je vše na Víťovi, aby se svými démony zatočil a porazil je. Všichni mu drží palce.

Nedávno přispěchal na pomoc i kolega z branže, bývalý člen kapely Lunetic Martin Kocián, který pro Víťu natočil video, jak by mohl své démony porazit. Podívat se na něj můžete ZDE: Lovec démonů Martin Kocián zachraňuje zpěváka z Mandrage: Víťo, neber drogy!

Související články

Další články