Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Štefan Margita o stavu své ženy Hany Zagorové: Nikomu bych nepřál, čím teď prochází

Štefan Margita a Hana Zagorová.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Zagorová
Zanedlouho poté, co se objevila informace, že je Hanka Zagorová (73) v nemocnici s koronavirem, se na jejím oficiálním webu objevil vzkaz, který zprávu potvrdil. Hanka informovala, že ona i její manžel Štefan Margita (64) jsou pozitivní. Manželé dlouho mlžili a nechtěli nic říct, nyní Margita konečně promluvil.

Fanoušci i kolegové se o Hanku Zagorovou začali obávat ihned poté, co se objevila informace, že je oblíbená zpěvačka v nemocnici. Netrvalo dlouho a Hanka společně s manželem Štefanem Margitou zanechali na zpěvaččině oficiálním webu vyjádření. Chtěli tak předejít nejrůznějším spekulacím.

Margita promluvil o stavu Zagorové

Bohužel nejhorší předtuchy se vyplnily. Hanka byla do nemocnice hospitalizována kvůli vysokým teplotám způsobených koronavirem. Nákaza koronaviru se potvrdila i u jejího manžela, který po dlouhém mlčení promluvil.

"Nepřeji nikomu, aby zažil to, co teď Hanka během posledních deseti dnů," řekl Margita pro Showtime na Primě.

"Vrátila se po dvou koncertech, dva dny nato jí stoupla horečka téměř na čtyřicet! Samozřejmě testy prokázaly, že je nakažená covidem a kvůli těm horečkám, které ani po týdnu neklesaly, musela být Hanka hospitalizovaná," pokračoval.

Na závěr dodal, že se její stav každým dnem zlepšuje. "Věřím, že brzy bude doma – snad už příští týden," doplnil manžel Hanky Zagorové.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy