Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Štefan (28) žil tři roky v domě s mrtvolou: K vraždě ženy se přiznal až pod vlivem drog

vražda
Osmadvacetiletý Štefan ze slovenské obce Trstice se přiznal k vraždě pohřešované ženy. Její tělo schovával v domě, v němž bydlel se svou matkou. Ta si stěžovala na zápach, muž ale tvrdil, že jde o kanalizaci.

Devětačtyřicetiletá žena zmizela před třemi lety a podle policie byla mrtvá už v době, kdy po ní bylo vyhlášeno pátrání. Ačkoliv se Štefan k vraždě nyní přiznal, po celé tři roky dělal, jako by se nic nestalo. Chodil po vesnici a bavil se.

K přiznání muže dovedly až drogy, v pondělí totiž pod vlivem přišel na policejní stanici říct, že on je ten, kdo zavraždil hledanou ženu. Tu měl zabít šroubovákem a její tělo měl schované ve srolovaném koberci pod schody. Bylo rozsekané a v rozkladu.

Podle informací slovenské televize Markíza měl Štefan tělo ženy schované doma celé tři roky. Když se ho jeho matka vyptávala na podivný zápach, svedl ho na kanalizaci. Prostor pod schodištěm následně zavrtal. Za brutální čin mu hrozí až 20 let za mřížemi.

Související články

Další články