Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Štědrý den už oslaví jako rodina: Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec řeší, kde budou bydlet

+ Dalších 13 fotografií
RODINA
Původní rodina se rozpadla, tak se zakládá nová, ale počítá se v ní i se syny z původního manželství. To, co už bylo několik týdnů jasné, teď Lucie Šafářová (32) s Tomášem Plekancem (36) oficiálně potvrdili: čekají miminko. Pod vánoční stromeček si tak už budou moci dát společný nejkrásnější dárek. Kde si ho rozbalí?

Jak sportovní dvojice potvrdila, miminku nechali volný průběh a nakonec se zadařilo. Už před dubnovým tenisovým turnajem ve Stuttgartu Lucie Šafářová věděla, že příteli přivede na svět potomka. Prostými počty se tak dá dojít k jistotě, že si dítě z porodnice dovezou ještě před Štědrým dnem.

Porod

Kde ale k porodu dojde? Lucie si s Tomášem pořídili luxusní byt v pražských Dejvicích, sám Tomáš má vilku na Kladně, kde loni hrál hokej. Jenže obětuje vše Šafářová kvůli novému partnerovi, když veškeré rodinné zázemí má v Brně?

V druhém největším českém městě se může opřít o maminku s tátou, o ségru a další příbuzné. Na druhou stranu pendlování Tomáše mezi Brnem a Prahou, kde má dva syny, u nichž bojuje o střídavou péči, nevypadá jako nejšťastnější řešení.

Starosti

„V žádném případě to není tak, že si s Luckou zakládám novou rodinu a starou opouštím. Manželství nevyšlo, to se stává. A než mít jednu rodinu, kde to neklape, je přece lepší vytvořit novou, funkční. A do ní budou kluci samozřejmě patřit taky,“ řekl Tomáš Plekanec Magazínu DNES.

Hokejista a tenistka budou mít teď jistě těžkou hlavu z toho, jak to celé vyřešit, aby se došlo k rozumnému kompromisu.

Mohlo by vás zajímat

Další články