Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Štědrovečerní menu pašeračky Terezy: Na čem si pochutná místo kapra a salátu?

Tereza H. je stále pod tlakem, pořád neví, jak dlouho bude sedět.
Zdroj: lahorenews.tv
+ Dalších 5 fotografií
vánoce v base
Tereza Hlůšková (24) doufala, že odvolací soud před Vánoci rozhodne o jejím propuštění. Poslední naděje na Štědrý den strávený s rodinou u stromečku však už před pár dny vyprchaly a pašeračka tak tráví další svátky v pákistánském vězení. Na tradiční večeři může také zapomenout, na čem si tedy pochutná?

Není pochyb o tom, že i druhé Vánoce Terezy Hlůškové ve vězení v Pákistánu budou smutné. Pašeračka se nevzdává naděje na návrat domů a je přesvědčená, že svobodu získá díky rozhodnutí odvolacího soudu. Pokud se tak však stane, což úplně pravděpodobné není, nebude to brzy.

Trávit svátky bez rodiny, za mřížemi a bez jakýchkoliv tradic, musí být pro Terezu nepochybně těžké. Věznice Kot Lakhpat má však pro své křesťanské obyvatele připravené alespoň speciální menu. Na salát s kaprem se sice ani zdaleka nehrabe, ale aspoň trochu ozvláštní sváteční den.

Zvláštní pochutina, které se podle serveru Blesk.cz Tereza dočká hned dvakrát za den, se skládá z rýže, vegetariánské náhražky přepouštěného másla, lékořice a dalších ingrediencí uvařených do podoby sladké rýže. Kromě tohoto pokrmu bude Hlůškové podávána i klasická vězeňská strava.

Smutek

Není pochyb o tom, že absence české štědrovečerní večeře je to nejmenší, co Terezu trápí. Zatímco její rodina společně povečeří, rozbalí si u stromečku dárky a následně bude sledovat v televizi pohádky, ona sama bude zavřená ve své cele a krásné svátky si popřeje maximálně se spoluvězeňkyněmi.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy